Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek a temetésen?

Gyerek a temetésen?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 6-7 éves korú gyereknek van helye az édesanyja temetésén? Egyáltalán hogyan lehet elmagyarázni neki mi az ami épp történik és amit lát?
2017. nov. 13. 14:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tennék ki ennek 13 évesen a nagyim temetésén voltam. iszonyatos volt..féltem napokig utána-nyitott koporsós volt-.. :(...sajnos most is halt meg tízéves kisfiúnak anyja a családban de ott szórás volt nem tudta hová tenni igazából.

Részvétem.

Végül is mi lett a megoldás?

2018. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
86%

Rokonom temetésén kifejezetten a gyerekpszichológus javasolta, hogy legyen ott a 9 éves kisfia, de a nyitott koporsóhoz ne vigyék oda.

Régi a kérdés, látom, csak azért írtam le, hátha valakit érdekel egy pszichológus véleménye is.

2018. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
29%
Jól tetted hogy leírtad itt mindenki vinné nem gondolnak bele:(((((( iszonyatos lenne látniuk!!!
2018. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!