Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vacsorára mehetek hozzájuk...

Vacsorára mehetek hozzájuk "cici kidobós" felsőben?

Figyelt kérdés

Párom szüleihez megyünk szombaton vacsorára.

Csinosan,alakomnak megfelelően öltözködtem mindig is,bár az átlagnál sokkal nagyobb hangsúlyt fektetek a megjelenésre.


Ez a kivágott felső is ízléses,nem köldökig kivágott,de mivel kellemes, C kosaras méretű melleim vannak,ezért mindenképpen rájuk fog cuppanni az anyag.

Engem totál nem zavar, de nem tudom,ilyenkor mi van,mert ő az első barátom, akinek megismerem a szüleit.



N.


2017. nov. 7. 15:12
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
87%

Ja, akkor én a semmilyen kategóriába tartozom, mert nekem épphogy B-s mellem van???


Attól még, hogy valakinek nagyobb melle van, nem kell azon elgondolkodnia, hogy ki is tegye őket, mert ruhán keresztül is épp elég feltűnő, és ugyanúgy lehet mutatós, de ez biztos csak az én vélemény, mert hát sosem lesz C-s mellem. (Bár nem adom fel a reményt, a fogamzásgátlótól nőtt :D)

2017. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

A nagy önbizalmadtól nem repültél még el? Nem tudom hányas voltam, de kaptam tőled két 0-t. Csodás stílus, csodás kérdés. A stílus minősíti az embert. Főleg beszédben, írásban. Ha ott is így viselkedsz, mert mondjuk olyat mondanak, ami neked nem tetszik, őket is leoltod, vagy csak itt van nagy szád? Egyébként az írásmódod elég gyanús..., valaki beszól, egyből ugrasz. Köszi, nem kell újabb anyázó privát üzenet! Tegnap rádhagytam, de most már kezdesz átmenni bunkóba.

Felőlem menj cici kidobós felsőben, mert náladnál szebb mellű nő nem is létezik, biztos örülnek majd neked. Tudod, hány nőnek van itt szép melle, mégsem rugózik rajta két napja egyfolytában? Állj le!

2017. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!