Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vacsorára mehetek hozzájuk...

Vacsorára mehetek hozzájuk "cici kidobós" felsőben?

Figyelt kérdés

Párom szüleihez megyünk szombaton vacsorára.

Csinosan,alakomnak megfelelően öltözködtem mindig is,bár az átlagnál sokkal nagyobb hangsúlyt fektetek a megjelenésre.


Ez a kivágott felső is ízléses,nem köldökig kivágott,de mivel kellemes, C kosaras méretű melleim vannak,ezért mindenképpen rájuk fog cuppanni az anyag.

Engem totál nem zavar, de nem tudom,ilyenkor mi van,mert ő az első barátom, akinek megismerem a szüleit.



N.


2017. nov. 7. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól áll, alapvetően nincs vele gond, de azért az első találkozásra én nem vennék fel ilyet. Ha csak kettesben mennétek valahová, az úgy rendben lenne, de én nem raknám ki a mellem a leendő após-anyósnak.
2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
75%
Sehova nem kellene kirakott mellekkel menni (sajnalom, hiaba hiszed azt, az sosem lesz izleses, ha a melleidet kell bamulni...), parod szuleihez plane nem.
2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ha most találkoztok először, és ez kifejezetten egy családi vacsora az otthonukban, akkor próbálj meg egy kevésbé dekoltált felsőt választani. Én elhiszem, hogy nem közönséges, tényleg lehet nagyon csinos is egy ilyen darab, de azért az első benyomás nagyon sokat számít, én mindenképp visszafogottabb lennék, persze a saját stílusomon belül. Nyilván van olyan felsőd is, ami miatt nem merül fel benned egy ilyen kérdés.


Amúgy a párodat is megkérdezheted, mert lehet, hogy téged totál nem zavar, de őt mondjuk feszélyezné, ha a szülei előtt így mutatkoznál :)

2017. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem illik úgy bemutatkozni a szülőknek, hogy ennyire előtérbe helyezed a melleidet. Nem bulizni mész a barátnőiddel.
2017. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
36%
képet tegyél fel a cicikről és megmondom neked
2017. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

hát lehet,hogy igazatok van...

ez egy férfinak tényleg tud kellemetlen lenni,hogy a szülei látják a barátnője mellét ? (mármint ruhában persze)

2017. nov. 7. 15:22
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Hát, szerintem a többségnek, aki nem valami dekoratív, farokállító eszköznek szerzett barátnőt, annak kifejezetten megalázó lehet, hogy még apukának is mutogatnád magadat (meg mindenki másnak is ilyen felsőkben).
2017. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%

Nőként válaszolom, hogy nekem kellemetlen volt amikor apám a barátnőim mellét fixírozta akik olyan felsőben voltak.

Ez egy pasinak szerintem duplán kellemetlen.

2017. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%

Első alkalommal legyél egy kicsit visszafogottabb!

Ha az "após" szemei kocsányokon csüggnének a melleiden, vagy ha az "anyós" önértékelése nincs rendben és ezért féltékenyebb típus, akkor máris szereztél egy rossz pontot nála és még 20 év múlva sem fogsz rájönni, hogy miért utál a kezdetetektől.:)

2017. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
12%

semmi esetre se kellemetlen, azoknak kellemetlen akiknél jobban nézel ki, mindenki másnak esztétikai élmény


(irigy ronda csajokra ne hallgass)

2017. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!