Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vacsorára mehetek hozzájuk...

Vacsorára mehetek hozzájuk "cici kidobós" felsőben?

Figyelt kérdés

Párom szüleihez megyünk szombaton vacsorára.

Csinosan,alakomnak megfelelően öltözködtem mindig is,bár az átlagnál sokkal nagyobb hangsúlyt fektetek a megjelenésre.


Ez a kivágott felső is ízléses,nem köldökig kivágott,de mivel kellemes, C kosaras méretű melleim vannak,ezért mindenképpen rájuk fog cuppanni az anyag.

Engem totál nem zavar, de nem tudom,ilyenkor mi van,mert ő az első barátom, akinek megismerem a szüleit.



N.


2017. nov. 7. 15:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat ! látom,van ilyen is,olyan is.

azon gondolkodtam amúgy,hogy akkor mi marad?

a garbó nyakú felső ?

Mert ez a felső is,amiben mennék,igazából nem különösebben dekoltált, kb akkora kivágása van,mint egy V nyakú pólónak.

Csak a cickóim olyanok,hogy akármit veszek fel,hangsúlyosak lesznek.


De tetszik amúgy a magasított nyakú,szűk felső is.

Ott nincs kivágás, hanem ott inkább jó nagy 'dudor" van :))) ha értitek... a sziluett az megvan..


nem gondoltam volna,hogy ilyenen kell majd agyalnom :)

2017. nov. 7. 15:33
 12/52 anonim ***** válasza:
94%

Senki nem mondta hogy garbóban jelenj meg, bár én támogatnám, mert a kedvencem :D

Te kifejezetten kivágott felsőről beszéltél, az pedig az első szülői találkozásnál esélytelen, hogy jó benyomást keltsen. Később lehet és nyilván kell is szoktatni őket a stílusodhoz, de ilyenkor illik megadni a tiszteletet.

Mondjuk anyósnak azzal, hogy nem húzod fel apóst a melleiddel :D

Egy teljesen átlagos, nem V-nyakú, nem kivágott felső megfelel akkor is, ha abban is erősen látszik a melled, nagy méretnél ez elkerülhetetlen, levágni már csak nem kell őket.

2017. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
94%

"...ilyenkor illik megadni a tiszteletet.

Mondjuk anyósnak azzal, hogy nem húzod fel apóst a melleiddel..."


PONTOSAN!

2017. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
91%

semmi esetre se kellemetlen, azoknak kellemetlen akiknél jobban nézel ki, mindenki másnak esztétikai élmény


(irigy ronda csajokra ne hallgass)


1-es vagyok


Attól miért vagyunk rondák vagy irigyek, ha illemből nem mutatkozunk a párunk szülei előtt sokkal nőiesebben, mint általában? Tényleg nem arról van szó, hogy nem lehet felvenni egy ilyen ruhát, de nem mindegy, hogy mikor és milyen alkalomra. Pl. amikor a párommal találkoztam először (ő jött hozzánk) egy csinosabb felsőben és egy egyszerű farmerben vártam őt. És nem, nem azért, mert nem vagyok nőies vagy mert inkább szerénynek, szűziesnek (amúgy az voltam) akartam látszani, hanem mert amúgy is így öltözködöm és nekem így volt kényelmes, és csinosnak éreztem magam. Pár hónappal később már egy mutatósabb, piros koktélruhában mentem ünnepelni a szülinapját (a szüleim is ott voltak), mert akkor már úgy éreztem, hogy fel merek venni valami szexibbet is. Mindennek megvan a maga ideje.

2017. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
88%
45 F vagyok. Ha a fiam hozná így a barátnöjét, ahogy Te szeretnél menni, engem nem zavarni. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a feleségemet se. szerintem legyél szolidabb, de elegáns.
2017. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
oké,teszek az ügy érdekében
2017. nov. 7. 16:10
 17/52 A kérdező kommentje:
a párom szülei 60 év körüliek. Az ilyen korú embereket még érdeklik egyáltalán az ilyen dolgok? Vagy hogy a férje épp min akad fenn 60 éves fejjel ?
2017. nov. 7. 16:11
 18/52 anonim ***** válasza:
96%
Na pont a 60 körüliek azok,akiket igen is érdekel.
2017. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen érdeklik.

Ahogy mondani szokás, a vén kecske is megnyalja a sót :) Sokan még 70 felett is szexuálisan aktívak.

Nyilván ismerni kellene öket, hogy tudjuk, hogy reagálnak, én csak azt mondhatom, amit én gondolok a szituról.

2017. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
93%
Elsore talan nem kockaztatnek. Lehet, hogy nagyon konzervativak mondjuk, vagy hogy kiakadnak egy ilyenen, leirnak magukban. Elobb egy kicsit ismerd meg oket, aztan majd latod, hogy milyen felfogasuak.
2017. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!