Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg csak a...

A pasiknak tényleg csak a nagy cici meg a k*rvaság kell?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság csináltam egy "tesztet": 2 néven regisztráltam egy társkereső oldalra.

Az 1. regisztrációnál profilképnek egy olyan képet tettem ki egy modell lányról, akinek kint van kb az egész melle, és elég k*rvásan néz ki.

A 2.-nál ugyanerről a lányról tettem ki egy szolidabb képet.

A beállítások ugyanazok voltak, tehát aki a keresőt használt,a az ugyanúgy megtalálhatta mind a 2 adatlapot.


Az 1. adatlapját a 2 hét alatt 1800-an nézték meg, 96 alkalommal flörtöltek vele, és 214 levelet írtak neki.


A 2.-at 134 alkalommal nézték meg, 4 ember flörtölt vele, és 1 levelet írtak.


A pasiknak most tényleg csak ez kell? Ja és hozzáteszem, hogy mindenféle pasik írtak: ocsmány alfahímek, normális, iskolázott férfiak (az írásukból is látszott, hogy értelmiségiek), voltak közöttük izmosak, kövérek, félénkek, szóval tényleg mindenféle.


2011. aug. 7. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Most őszintén! Ha én kiraknék egy izmos pasit, meg ugyan azt a pasit az izmok előtti állapotról, akkor te melyiket választanád? Hagyjuk már ezt...
2011. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem az izmosat :)


Különben a 2. adatlapnál a képen sokkal szebb a lány.

2011. aug. 7. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

ne aggódj, komoly kapcsolatra nemigen kell egy ilyen nő a pasiknak.

még ha normális, iskolázott férfi is válaszolt, az nem azt jelenti, hogy nem csak szexre kéne neki.

lehet, hogy ők nem írták rögtön a levélbe, hogy "de megfektetnélek", csak annyit, hogy "szívesen megismernélek" de a lényeg náluk is ez.

2011. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kb 20 sráccal beszélgettem msn-en is, akik a végén belátták, hogy szívesen járnának egy ilyen lánnyal ( a kur*ással).
2011. aug. 7. 20:32
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

És ez téged miért zavar? A kereslet és a kínálat megtalálja és meg is érdemli egymást.:)

Szerencsére azért akadnak még normális pasik is.

Ez ugye a love.hu-n történt? Ott mindenki csak a szexre megy. Randivonalon vannak értelmesebbek is. (nem reklám, csak tapasztalat)

2011. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
nekem apszolute nem a k*rvaság meg a cici kell rendes legyen a lány szeressen én is őt ja és a legfontosabb hogy szükségünk legyen egymásra :) 15/F
2011. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Jaja megmondtad a tutit. Vagy pl a trabantos v a maseratis között te kit valasztanál? Nemis tudom. A nőknek tényleg csak ez kéne?? :DDD
2011. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazából a személyes tapasztalatim szerint is ez így van...

Nem vagyok egoista, de mások szerint nagyon szép lány vagyok, mégis néha elviselhetetlen vagyok :)

Viszont a barátnőm egy kicsit csúnyácskább, nála nem kezdeményez senki, pedig a belső tulajdonságai tökéletesek.

2011. aug. 7. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

csak azért, mert azt írták, hogy szívesen járnának vele, nem azt jelenti, hogy komolyan is gondolják.

illetve járni, értsd: dugni, biztos jó lenne, de feleségnek talán nem választanák, mert túl magamutogató.

2011. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt a járás dolgot akkor írták, mikor már elmondtam nekik, hogy kamu regisztráció volt.
2011. aug. 7. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!