Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg csak a...

A pasiknak tényleg csak a nagy cici meg a k*rvaság kell?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság csináltam egy "tesztet": 2 néven regisztráltam egy társkereső oldalra.

Az 1. regisztrációnál profilképnek egy olyan képet tettem ki egy modell lányról, akinek kint van kb az egész melle, és elég k*rvásan néz ki.

A 2.-nál ugyanerről a lányról tettem ki egy szolidabb képet.

A beállítások ugyanazok voltak, tehát aki a keresőt használt,a az ugyanúgy megtalálhatta mind a 2 adatlapot.


Az 1. adatlapját a 2 hét alatt 1800-an nézték meg, 96 alkalommal flörtöltek vele, és 214 levelet írtak neki.


A 2.-at 134 alkalommal nézték meg, 4 ember flörtölt vele, és 1 levelet írtak.


A pasiknak most tényleg csak ez kell? Ja és hozzáteszem, hogy mindenféle pasik írtak: ocsmány alfahímek, normális, iskolázott férfiak (az írásukból is látszott, hogy értelmiségiek), voltak közöttük izmosak, kövérek, félénkek, szóval tényleg mindenféle.


2011. aug. 7. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
ez ugyanígy van akkor is,ha egy pasit beültetnek egy ócska trabantba,2 évig nem ragad rá senki. ugyanazt a psit beleültetnék egy fasza mercédeszbe 2 hónap alatt lányok sorai álnának...
2011. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

A belső tulajdonság egy társkereső oldalon nem számít opciónak vagy szempontnak. Egy ilyen oldalt az vesz komolyan aki teljesen elkeseredett, sikertelen a valós életben, esetleg aberrált valami miatt de ezzel most nem foglalkozom.


A való élet sikertelenségén belül a "jó" nőknél még sikertelenebbek, hozzájuk se mernek szólni így az erre nyújtott lehetőség még nagyobb motivációt jelent. Így aztán az összes ilyen férfi az összes ideálnak számító nőnek elküldi a sablonos dumáját amitől világmegváltást vár. Ez lehet az oka az ilyen szintű eltérésnek.

2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez azért van, mert a férfiak megörültek egy könnyen kapható lánynak, és szinglik (ha már az oldalon vannak) szóval ki ne szeretne egy jó nagymellű csajt megdugni?

De házasodni, már sokkal kevésbé akarnának, az tuti.

2011. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező! Nagyon tetszik nekem az a "teszt", amit elvégeztél, érdekes adatokat eredményezett! Hiányolom a különböző képeket az illető lányról; jó lenne, ha a gyakorikerdesek.hu válaszolói, olvasói is láthatnák, hogy milyen volt a 2 adatlaphoz feltöltött fotó, így teljesebb lenne a rálátásunk. Egyénként - feltételezem -, hogy a társkereső oldalakat sem használja mindenki, hanem egy réteg, ezért ebből a szempontból nem feltétlenül kaptunk valós képet a férfiakról, hanem a bizonyos rétegről.

Még egy gondolat: én nőnemű vagyok és bizony én is megnézem a szép melleket. Ez nem azt jelenti, hogy mellméret alapján választanék magamnak társat a férfiak helyében, de talán a természetesen szép mellek valamilyen szempontból egészségességet is üzenhetnek és ugye, az állatvilágban is úgy működik a párválasztás, hogy az egyedek a legegészségesebbel igyekeznek párzani, nem? Lehet, hogy a férfiaknál tudat alatt ez működik; valamiféle ösztön?

Néhány hozzászóló megjegyzésével kapcsolatban: személy szerint én nem az alapján választok társat, hogy az illető izmos-e vagy milyen márkájú az autója, bármije! És nem is a mellmérete alapján. ;-)

2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aztán az ilyen pasik szoktak nyivákolni a fórumokon, hogy minden nő k.rva, csak a pénzére hajtott és utána megcsalta...

Aki ilyet választ, az meg is érdemli.

2011. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 lorus ***** válasza:
Lehet. De nem őket veszik feleségül!
2011. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!