Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, mint...

Párkapcsolatban élők, mint tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy viszonylag régóta tartó viszonylag jó kapcsolatod (4-6 év). Tisztában vagy vele, hogy a másik ugyan nem életed nagy szerelme, de nagyszerű társ, és értékes ember. Időnként szenvedsz, időnként őt szemlélve arra gondolsz, hogy jól döntöttél, mikor őt választottad.

Aztán egyszer csak jön valaki, aki magával ragad, akivel tökéletesen egymsához illetek, aki szép és jó kívülről és belülről. A tetszés viszonzott, egymásba gabalyodtok, rá gondolsz este, mikor lehunyod a szemed, de egyelőre nem vagy vele tisztában, hogy mit kéne tenned. Elahgynád a járt utat a járatlanért?


2010. máj. 31. 01:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok a 22:49-es és 11:49-es. az jó, hogy szereted, hogy a másik szép! :) én nő vagyok és a volt párom bárkinek bemutatott mindig mindenki teljesen el volt képedve, hogy fú, de jó nője van. aztán érdekes volt, hogy mikor a jelenlegi párommal mentem valahova sokszor vettem észre, hogy esetleg enm csak engem néztek meg, hanem MINKET. barátnőim is megjegyezték, hogy azért jobban passzolunk egymáshoz így ránézésre is. persze a külső nem minden, de tény, hogy a mostani párom mellett ezerszer inkább nőnek érzem magam. a volt párom mellett se éreztem soha azt, hogy ne lennék nő, de mégis más volt... egész más nekem egy magas, szikár nagyon férfias kisugárzású férfi mellett lépkedni. érdekes, de a barátnőim is ezt a szót használták rá, hogy férfias. de én is megkaptam tőle, hogy férfinak érzi magát mellettem.

a másik meg, hogy mikor először randiztunk nagyon jól éreztem magam vele. csipkelődtünk, piszkáltuk egymást, jól éreztük magunkat. ezt a piszkálódást ne értsd félre, nem negatívan mondom, én ha valakivel jóban vagyok nagyon szeretek csipkelődni, viccesen beszólogatni. és ha a másik megfelelően vissza tud piszkálni, akkor óriási röhögés van!!! szóval ez csak ilyen játék.

érdekes de a volt páromra nem tudtam volna rosszat mondani. évek óta voltunk együtt, tényleg nagyon jól megvoltunk, soha nem gondoltam, hogy valaha is valaki más kerülhet képbe, de egész egyszerűen én annyira jól éreztem magam azzal a másikkal... persze ilyenkor ott van az esély, hogy az ember pofára esik, ha az újat választja. de én azért is döntöttem az "új mellett", mert elgondolkodtatott, hogy valaki ilyen hatással volt rám, mikor én foglalt voltam. azóta eltelt majdnem 3,5 év és azóta se volt senki ilyen hatással rám.

2010. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Amilyen okos mellette majd nem fogsz tudni csak úgy félreb*szni mert az csak szex hanem az elsőnél kidob. Jellemző az jön be aki istennek hisz, aki emberként kezel az már nem jó...
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

a félreb-ról: mondtam neki, hogy nekem néha egyszerűen szükségem van arra, hogy másokkal legyek. ez valóban nem számít érzelmileg, de fizikailag igen. a mostani barátnőmel számtalanszor megcsaltam - amire nem vagyok ugyan büszke, de így volt. előtte jártam egy másik lánnyal is, akivel sokkal inkább egy "párt" alkottunk, és őt csak egyszer, tehát azt gondolom, hogy a kapcsolat minőségének nagyon is köze van ahhoz, hogy én mennyire akarok ebből kitekintgetni.

tehát mondtam az "új" lánynak is, hogy én ilyen vagyok, és meglepő dolgot válaszolt. azt mondta, hogy ha nekem tényleg annyira nagyon szükségem van arra, hogy ilyet tegyek, akkor ám legyen, de nyilván nem iparszerűen és nem havonta több. ha a lojalitás irányába megmarad, hogy hozzá megyek "haza", és minden, és mindenki más csak fizikai kontaktus akkor ő beáldozza ezt azért, hogy ne veszítsen el. korábban is volt már ilyenje. azt is hozzátette, hogy ez nyilván kölcsönösen működik, tehát csak úgy megy, ha alkalom adtán neki se tilos az ilyesmi. bár ő még soha nem csalt meg senkit, de elmondása szerint egyre inkább azt gondolja, hogy az ilyesmi működhet. persze a megfelelő diszkréció és kulturált hozzáállás mellett.

akárhogy is, most nem azt akarom tervezgetni, hogy ha majd esetleg egyszer komolyan együtt leszünk, akkor hogyan fogom megcsalni. nagyon őszinte vagyok hozzá, és láthatóan mindent tudomásul vesz hisztériázás nélkül, ami amúgy sem a stílusa. ő is nagyon őszinte velem, és sokszor keményen elmondja a véleményét.

tegnap volt egy komolyabb beszélgetésünk, ahol úgy érzem, végleg tudatosult bennem, hogy nehéz időszak előtt állok, és el kell döntenem, hogy mihez kezdek.

nagyon ügyesen beszélget, vitázik, kommunikál. nem akar befolyásolni - ha mégis, akkor nyiltan vállalja - úgy érzem, szabad vagyok így mellette, és ez valahogy nagyon vonzóvá teszi őt.

2010. jún. 2. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!