Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, mint...

Párkapcsolatban élők, mint tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy viszonylag régóta tartó viszonylag jó kapcsolatod (4-6 év). Tisztában vagy vele, hogy a másik ugyan nem életed nagy szerelme, de nagyszerű társ, és értékes ember. Időnként szenvedsz, időnként őt szemlélve arra gondolsz, hogy jól döntöttél, mikor őt választottad.

Aztán egyszer csak jön valaki, aki magával ragad, akivel tökéletesen egymsához illetek, aki szép és jó kívülről és belülről. A tetszés viszonzott, egymásba gabalyodtok, rá gondolsz este, mikor lehunyod a szemed, de egyelőre nem vagy vele tisztában, hogy mit kéne tenned. Elahgynád a járt utat a járatlanért?


2010. máj. 31. 01:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

12:40 vagyok!

őt három hete ismerem,

Nem elítélni akarlak, de ez nagyon kevés. Aludj erre még párat.

2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Hánynom kell tőled. Remélem mindkettő rájön az igazi jellemedre és végül két szék között a földön végzed, mert másoknak az nem csak szex...
2010. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
előző előtti: valóban elég kevés, én is tudom. de ahhoz épp elég, hogy felismerjem, hogy mit jelent az, hogy valakivel valóban egy hullámhosszon vagyunk.
2010. máj. 31. 15:19
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

a kommentedhez:

nem vagy érte felelős

felnőtt meber ő is te is

ez inkább magadnak egy érv, mert még nem tudsz dönteni

neki sem teszel jót, ha szánalomból vagy vele

joga van az esélyhez,hogy egy olyan társra leljen,aki nem így áll hozzá

ne érts félre, nem írállak, tudom,hogy ez milyen nehéz,húzhatod is,ha még nem ért meg benned a döntés, csak magadnak ne hazudj :)

2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
32%

"nem csaltam meg a párom vele. ez annyira nem is számít, mert korábban már számtalanszor megtettem. úgy voltam vele, hogy ez csak szex"

A pofam leszakad, hogy az olyan nok mint te fogjak ki a normalis pasikat.

A normalis nok meg azokat a pasikat mint amilyen te vagy nobe.

Szep mondhatom!

Remelem az elet visszaadja mindet neked.

2010. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasd át még egyszer,írta,hogy fiú.Persze ez nem változtat a lényegen,de szerintem nem ítélkezést várt,hanem tanácsokat.Nekem az a véleményem,hogy ne kapkodd el,nem biztos,hogy egy fellángolás miatt el kellene dobnod a múltadat!Ha pedig szerelem,azt is érezned kell,és akkor bizony nem fair játék,mait játszol,arról nem beszélve,hogy minimum három embert becsapsz,nem csak egyet (beleértve saját magadat is).
2010. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem voltam kockáztató típus, de én is voltam ilyen helyzetben és akkor életemben először úgy voltam vele, hogy aki nem kockáztat, nem is nyer. én elhagytam a régi páromat az újért, annak ellenére, hogy igen nagyot is koppanhattam volna. és nem bántam meg! azóta már van egy kisfiunk is. :)
2010. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
járt utat járatlanért nem hagynék el.2pad közül a lehet a földre esnél. ha van 1 hűséges párod,ne hagyd el,mamár ritka mint a fehér holló.ha jól is néz ki mint ahogy írtad,többen is szmt vetnek rá.hát és a jobb pasiknem igazán szeretnek tiltakozni,kihagyni ezt azt.aztán lehet h cs k vonzódás.lehet csak a szex lnne vele jó,vagy mé az sem! Nekem volt 1ilyenem de akkor szingli voltam,iszonyatosan vonzódtam 1sráchoz úgy szexuálisan.összejöttünk,2 együttlet után ott is hagytam.olyan rossz volt vele.bele se tudtam szeretni 3hónap után sem semmi érzés.én majdnem 22éves vagyok és 18éves korom óta vagyok a párommaltehát majdnem 4éve.nem mondom h előtte apáca életet éltem,de rib@nc se voltam volt előtte 3pasim. és igy azt mondom h lemondok azokról a dolgokról amit kikartam próbálni,mert tudom h még1 ilyen pasit nem találnék aki így szeret és ilyen jó a szex és hűséges! 1 jó f@sz sem érne nekem ennyit h neki ekkora fájdalmat okozzak,v eldobjam!!
2010. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

11:12-es válaszhoz annyit fűznék hozzá, hogy tény és való a szép emberek sokkal több ajánlatot kapnak, mint a kevésbé szépek, de ez nem jelent semmit. aki hűséges, az hűséges, akkor is, ha sok ajánlatot kap. a másik,. hogy a szépségnek is 2 fajtája van: az egyik, hogy a pasidat mások is rengetegen iszonyú jó pasnak tartják, a másik meg, hogy szerinted nagyon jó pasi, míg másokat hidegen hagy.

én annyit tudok mondani, hogy sokszor meg vagyunk elégedve dolgokkal, aztán amikor kipróbálom valami mást rájövünk, hogy hát ez lehet még sokkal jobb is! és onnantól nem adod alább.

2010. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

nos hát az "új" valóban egy elég jó csaj, de amitől igazán jó, az nem a külleme (imádom azt is, és mások is állandóan bámulják), hanem a belső tulajdonságai. mint írtam, nálam az okozott igazán nagy megrázkódtatást, hogy rájöttem, milyen lenne valakivel az engem érdeklő dolgokról partnerszinten beszélgetni, nem csak úgy, hogy én elmesélem, ő meg készségesen meghallgatja. őt érdeklik az én dolgaim, felnéz rám, és csodál azért mert (szerinte) okos vagyok, ahogy én is el-elmerengek azon, hogy ez a lány nagyon különleges és jól kialakult képe van a világról. mindenhez hozzá tud szólni, tulajdonképpen lehet, hogy több témához, mint én. bár van vele szemben 5-6 év előnyöm tapasztalatban :)

nagyon egyedi hozzáállása van az élet más kérdéseihez is. nem általános.

2010. jún. 1. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!