Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van joga beleszólni az...

Mikor van joga beleszólni az új párnak abba, hogy valaki mennyi gyerektartást fizet?

Figyelt kérdés
Összeköltözés, eljegyzés, házasság, közös gyerek után?
2017. szept. 27. 08:45
 81/117 anonim ***** válasza:
19%

"akiket az anya rendesen el akarna látni, amit az apa azzal honorált, hogy lelépett. Az ilyen nem apa, sőt, nem férfi." - ehhez képest simán talált új, a jelek szerint számára megfelelőbb párt.

Most úgy egész őszintén, ha az ember nem a "férj és apának való" kasztba akar kerülni, nem anyucit keres a majdani gyerekének, akkor mennyiben érdekes az, hogy az anyatípusú nők minek tartják? Sőt, ez nagyon jó, így több esélye van kikerülni őket, és ezzel az újabb arcra esést...

2017. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
18%

A "troll-kérdező" csak felsorolta szerintem egy átlag kapcsolat lépéseit... attól mert ír az ember a gyerekről, még nem biztos, hogy akar is...

"Ezt a lekezelő szöveget anyádnak add elő a vasárnapi ebédnél" - az érdekes lenne, lévén 26 éve nem állok szóba se vele...

2017. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
76%

"Most úgy egész őszintén, ha az ember nem a "férj és apának való" kasztba akar kerülni, nem anyucit keres a majdani gyerekének, akkor mennyiben érdekes az, hogy az anyatípusú nők minek tartják? "

Ez csak akkor érdekes, ha a pasi elvett egy nőt, aki gyereket szeretne és közös megegyezéssel gyereket vállaltak, mint a kérdező pasija esetében.

2017. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
23%
Hogy nem állok szóba az anyámmal? Persze, azt, hogy nekem is 1 db életem van, amit lehetőség szerint úgy akarok élni, ahogy az nekem jó.
2017. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
54%
"egy házasságban megoldjuk a problémákat, nem lecseréljük a másikat, mert van egy nehéz időszak, amit fél év alatt sem sikerült megoldani." - igaz. Csak vannak dolgok, amiket nem lehet megoldani... és ez itt egy olyan dolognak tűnik.
2017. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
61%
Meg lehetett volna,ha a kedves apában lett volna erre minimális hajlandóság.
2017. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem max a szakítást lehetett volna még tologatni pár hónapot, esetleg max 1-2 évet... el nem tudom képzelni, hogy a gyerek-kérdéshez két ennyire különbözően álló ember hogy tudott volna ténylegesen működő kompromisszumra jutni...
2017. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
37%

"Meg lehetett volna,ha a kedves apában lett volna erre minimális hajlandóság." - Könnyű megint a férfire mutogatni... mi anno az exemmel 4 évig próbáltuk, NEM minimális hajlandósággal... és őszintén irigylem a Kérdező párját, hogy ő fél év után kiszállt.

Szóval én is azt hiszem, hogy ez egy megoldhatatlan helyzet.

2017. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező pasija is azt mondja, hogy a gyerekektől ne sajnálja.

A saját pénze, arra költi, amire akarja.


Szerintem itt nem lesz se házasság se gyerek, főleg ha a kérdező még sokszor üti bele az orrát olyanba, amihez semmi köze.

;)

2017. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, azért jó, hogy te milyen szuper anya leszel, ugyanis a pasid a gyerekek elől lépett le, akkor neked biztos vígan csinál majd. Egyébként nekem udvarolhatna akár a világ legjobb pasija is, ha tudnám, hogy pár hónapos ikrek várják otthon, biztos megkértem volna, hogy hagyjon békén. De hát gondolom te az a fajta vagy, aki más göncében szeret járni.
2017. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!