Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 18 éves lány...

Normális, ha egy 18 éves lány bugyiban van otthon?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy 18 éves lány simán tangában és pólóban/topban/néha csak melltartóban van otthon rendszeresen az apja és a bátyja előtt is?
2017. szept. 12. 06:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
23%
A strandra strandolni megyek, tisztában vagyok vele, hogy mindenki fürdőruhában lesz, köztük én is. De az, hogy egy 18 éves lány nem bír a valagával, és meghalna, ha bugyi helyett egy kisgatyát venne fel (ami egészségesebb is), az már nekem sem teszik.
2017. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Strandon is minden nő bikiniben van. Ha idegen férfiak előtt bikiniben van ami alig különbözik a fehérneműtől akkor a családja előtt mért ne lehetne bugyiban meg pólóban?
2017. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
12%

#31-el egyetértek!!!


Azért ne keverjük már a két dolgot.

Otthon nem azért szaladgál tangában, mert medencézik egész nap,hanem mert magamutogató kis liba.


Azért ne apám és a fiú tesóim előtt rázzam már a fenekemet!!!


Azért fehérneműben már eléggé kirajzolódnak az intim testrészek is és úgye van amit nem is takar.

Akárhogyis nézem a dolgot ez nem normális.

Az a család sem normális amelyik szerint ez elfogadott dolog,hogy mutogatják magukat egymás előtt.

Mindegy hogy fehérneműben vagy csupaszon, egyre megy.


Bocs,de elég perverz szokás!


Hiába pontozgattok lefelé nem érdekel,akkor is gusztustalanok vagytok!!!

2017. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Én full fehérneműben nem szoktam, de hosszú póló+bugyiban gond nélkül. Ha megvan, húzok egy sortot is, de amilyen jól szigetelt a ház, télen is kb hasonlóan vagyok meg anya is.

Öcsém kb tavalyig egy szál boxerben volt, most 16 éves, mindentől zavarba jön, így kb burkában járt nyáron is :D

De amúgy semmi nincs ebben szerintem, egyrészt hol érezzem magam a legjobban ha nem otthon, másrészt sosem néztünk "úgy" egymásra (max anya meg apa de ők téli kabátban is ilyen cukik egymással)

2017. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel a húga vagy a lánya mint nő?
2017. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha valahol ez normális, akkor éppen otthon.

Aki meg azt mondta erre, hogy gusztustalan, annak inkább jobb nem a fejébe látni. Még talán képes ráizgulni a legközelebbi rokonaira, ha ennyire zavarja a gondolat is, hogy alsóban lássa őket. Na, ez a gusztustalan, okádnivaló dolog.

2017. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
7%

#36-os nagyon mellényúltál,mert ha rajtam múlna az összes családonbelüli erőszakot elkövető féreg golyóval a fejében végezné!!!

Azoktól pedig hányingerem van akik családon belül keresnek/találnak párt maguknak!!!

És igenis gusztustalannak tartom továbbra is azokat a családokat, ahol természetesnek veszik ezt fajta nyitottságot egymás felé.

A fehérneműben való sétálgatás számomra nagyon intim dolog.

Csak a párom láthat úgy,senki más.

2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
84%
Én magasról leszarom, hogy téged ki hogy láthat, senkit sem érdekel. És másnak sem kötelező úgy élni, ahogy neked. Cseppet túlreagálod a témát, ennyire zavar, hogy nem mindenki úgy tengeti a hétköznapjait, ahogy te?
2017. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
63%
Különben meg te vagy a gusztustalan, már tényleg kihalhatna ez az undorító hozzáállás, hogy egyeseknek akkora arcuk van, hogy így állnak másokhoz, akik másképp merészelnek élni, mint ők. Nem tudom, mi a fenét képzelsz magadról, ki vagy te itt, hogy megítélj másokat?
2017. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Mansour ***** válasza:
És az normális, ha egy 18 éves lány otthonban van Bugyin?
2017. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!