Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 18 éves lány...

Normális, ha egy 18 éves lány bugyiban van otthon?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy 18 éves lány simán tangában és pólóban/topban/néha csak melltartóban van otthon rendszeresen az apja és a bátyja előtt is?
2017. szept. 12. 06:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Kinél milyen szokás van, ott lehet ez normális.

Melege van nagyon..

2017. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Anya is csak bugyiban meg pólóban van otthon ha meleg van. Tudom hogy ő idősebb csak mondom hogy van aki így szokott lenni.
2017. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
93%
Ez teljesen a te családodtól függ.
2017. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
73%
Én régebben, ha nyáron nagyon meleg volt, a közeli kocsmába is át szoktam menni alsógatyában. Mondjuk oda csak törzsvndégek jártak, és mások is átugrottak boxeralsóban, nem csak én. :)
2017. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lenne normális ? Könyörgöm a lány apjáról és testvéréről van szó, nem idegen férfiakról. Undorítóan prűd lett ez a nép a katolikus agymosásnak hála.
2017. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem normális,egy felnőtt nőről van szó,nem szabad másokat kellemetlen helyzetbe hozni.
2017. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%
Strandon ugyanennyit takar el magából gondolom, csak más színű a ruha. Egyébként hadd csinálja, semmi rossz nincs ebben. Miért kellene takargatnia magát?
2017. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Pont ezt akartam írni, mint a 7-es. A fürdőruha az más mert más a neve, nem fehérnemű? Mert kb. ugyanannyit takar...
2017. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy én viccesnek tartom ezt a fehérnemű-fürdőruha dolgot.


Mindenki játssza a fene nagy szemérmest, aztán strandon vadidegenek előtt olyan falatnyi ruhákban vannak, hogy szinte meztelenek.

2017. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

Én van hogy akár meztelenül vagyok itthon. Igyekszem úgy nem sétálgatni a nagyapám előtt de akkor sincs baj ha meglát. Anyu és a mama is így szokott lenni néha.

Szerintem nincs ebben semmi rossz, nem fogom a saját otthonomban, a saját családom előtt rosszul érezni magam, szégyenkezni.

19/l

2017. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!