Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 18 éves lány...

Normális, ha egy 18 éves lány bugyiban van otthon?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy 18 éves lány simán tangában és pólóban/topban/néha csak melltartóban van otthon rendszeresen az apja és a bátyja előtt is?
2017. szept. 12. 06:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem meg ez nem nevelés kérdése.

Amúgy meg ha egy szál tangában rázza magát a család előtt nem sokkal különb a meztelenkedőktől.

2017. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
89%

19es te beteg vagy!

Kit hogyan neveltek. Mennyi prűd álszent ember van itt. Jóformán nyáron a strandod szinte falatnyi bikiniben vannak a tinik is. Otthon a bugyi meg a póló kevés? Mi van???

Mi nem szégyellősködünk otthon. A lényeg hogy nem lehet látni a nemi szerveket, ezért olyat veszünk fel ami nem mutat sokat. Ha fülledt meleg van fürdőruhában mentünk ki a kertbe is. Nincs ebben semmi rossz.

2017. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
89%

Persze, eg strandon van akin még annyi sincs ;)


MEllesleg apám is boxerben rohangál benn nyáron, mert rohadt meleg van.

Én bugyi-top.


Egyikőnket sem zavarja, de öcsém pl. halál szégyellős, pedig tök normális a testalkata, csak van a hétén pár pattanás és takargatja.

2017. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
68%
Ha felül van rajta póló, akkor - számomra - nehezen elképzelhető, hogy annyira eleg van, hogy alul csak egy tangában bírja ki Egy rövidnadrág annyira sokat nem melegít szerintem. Nőként a húgom előtt sem mászkálok tanga+melltartóban, mint ahogy a wc ajtót is becsukom magam után (van, aki nyitva hagyja vagy bemászkálnak egymáshoz, hiszen a család előtt miért szégyellősködnének).
2017. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
30%

Már bocs, de a kérdező írja azt is hogy melltartóban,tangában RENDSZERESEN!

Azért a tangából már kilátszik egy-két dolog.

Azért a tinilányoknak nem mamabugyi lapul a fiókjaikban.

Igenis gusztustalan dolog fehérneműben rázni magunkat a férfi családtagok előtt.

A strandolókról is meg van a véleményem.

Ott is azt élvezik a nők,ha minnél többet mutat az a bikini.

Direkt figyelem felhívás a férfiak számára.

2017. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Szokás kérdése, ez a lány nem szégyellõs,tehát élvezi az életet.Senkinek semmi köze hozzá, van amikor a mini szoknyából is ki látszik minden.

En szégyellõs vagyok,tehát nem lennék igy a családtagok elõtt sem.

2017. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lehült az idő. Most már fel fog öltözni.
2017. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen emberek hogyan járnak strandolni? Mentek mint a muszlimok tetőtől talpig ruhában és bekötött szemmel, vagy mi?
2017. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon proli dolog. Barmikor johet barkj, raadasul egy vekony, pantos mini nyari ruha kevesbe meleg, mint egy polo, top, es sokkal esztetikusabb.
2017. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
50%
28-as az ilyenek nem járnak strandra. Valszeg nagyon prűd családban élnek, nőttek fel.
2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!