Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők utálják ha egy férfinak...

A nők utálják ha egy férfinak hosszú haja van (hát középig érő, copfban viselve)?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és imádok gitározni, DE NEM VAGYOK sem alkoholista, sem sátánista, sem igénytelen, sem csöves, sem kábítószeres, sem balhés. Nem járok acélbetétes bakancsban, sem zenekaros pólóban, néha hordok bőrdzsekit viszont. Ennek ellenére, úgy veszem észre, hogy a gyengébbik és egyben a szebbik nemnél ez hátráltat.
2010. máj. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
68%

"a rockerságot miért kell ennyire vállalni? nem csak egy zene, amit hallgattok?"


Nem, nem! Nem csak egy zene! Egy életérzés a rock and roll!

2010. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
En 23 eves vagyok.Es nagyon bejonnek a hosszu haju pasik :-) Regen en is bakancsot hordtam, szines harisnyak, ilyesmi.Sot meg tarajam is volt:-) Mostmar ezt kinottem, de a hosszu haj meg mindig nagyon bejon egy pasin:-)
2010. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM!!!!!!!! A hosszú hajú pasik az ISTENEK! :p
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a hosszú hajú pasikat:)

Ha van kedved beszélgethetünk:)

2010. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is rocker lány vagyok,bár nem így öltözöm és szeretem

a hosszú hajú fiúkat. :)) Szerintem,ha ápolt valaki, akkor nem számiít, hogy hosszú hajú-e vagy rocker. A lényeg úgyis a belsőben van!!! :))

Ha már eljuttok egy beszélgetésig, akkor az előítéletek is lehullanak,szerintem. ROCK AND ROLL FOREVER!!!!!!!!!!!!

Ossianlany,31

2010. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 Bruton ***** válasza:
100%

Én szeretem a hosszú hajú srácokat,a családomba mindenkinek hosszú a haja apámnak,2 öcsémnek és nekem is nekem több,mint 1 méteres,és mind rock zenét hallgatunk.

22/L

2010. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
59%

Most mit bánt az egyeseket, hogy néhányan "ennyire vállalják", hogy nem felel meg nekik az átlagos zene, az átlagos ízlés,a TV, stb.?


Amúgy meg Kérdező most már világos, hogy mi lehet a baj. Te rocker vagy, de diszkós lány, vagy jókislány kéne, rockercsaj nem jó (köztük is vannak nőies öltözetűek, de mindegy...) - hát így nem tudlak sajnálni, hogy nem jön össze, és nem is csodálkozom rajta.

2010. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
40%

Félreértés ne essék: nem azt mondom, hogy baj, hogy vannak olyan párok, hogy rocker srác + átlagos, vagy divatos lány,mert nyilván megesik, hogy 2 különböző ember szeret egymásba,és akkor legyenek is együtt! - de ha valaki eleve így indul neki a párkeresésnek,az gáz. Ez kb. olyan, mintha én goth csajként direkt egy divatos, gazdag pasival akarnék összejönni. Nyilván nem lenne nagy csoda, ha nem sikerülne egykönnyen.

És ez nem csak a külsőről szól: fontos szerintem, hogy a pár tagjainak legalább átfedés legyen az ízlésében, és hasonló szórakozási gyakoriságot és módokat kedveljenek. ...De persze olyan is sok van, hogy a menő rockzenész direkt, célzottan keres egy szerény, otthonülő, egyszerű lányt (aki el van ájulva, hogy ahh ránézett a félisten :S ) , hogy az otthon főzzön rá, amíg ő bulizik. De szerintem ez nem egyenlő kapcsolat.

2010. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm kritizálásodat.


Hány éves vagy?

2010. máj. 27. 13:29
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
el nem tudom képzelni milyen helyekre jársz, ha rosszalló tekintetekkel van dolgod a hajad hossza miatt.... ez egy marhaság...biztos, hogy nem ezért nem találsz neked való lányt............
2010. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!