Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők utálják ha egy férfinak...

A nők utálják ha egy férfinak hosszú haja van (hát középig érő, copfban viselve)?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és imádok gitározni, DE NEM VAGYOK sem alkoholista, sem sátánista, sem igénytelen, sem csöves, sem kábítószeres, sem balhés. Nem járok acélbetétes bakancsban, sem zenekaros pólóban, néha hordok bőrdzsekit viszont. Ennek ellenére, úgy veszem észre, hogy a gyengébbik és egyben a szebbik nemnél ez hátráltat.
2010. máj. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
90%
a bőrdzseki pedig maradhatott volna:D imádom a hosszú hajú gitározó férfiakat:), pedig nem vagyok rocker ^o^
2010. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és meg vagyok őrülve a hosszú hajú fiúkért:) Mondjuk a félhosszú formát talán egy kicsit jobban preferálom. Ennek ellenére barátom rövid hajú. Így alakult:)
2010. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
a barátomnak kb a válla alá ér. nekem tetszik. szerintem nem csúnya a hosszú haj, ha igényes, tiszta, rendezett, nem törik a vége és persze elég dús. amikor összejöttünk neki is hátközépig ért. követeltem, hogy vágja le a nem egészséges részt. azóta megint szép:) a hosszú hajú fiúkkal általában előítéletesek, de szerintem leginkább ízlés kérdése.
2010. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
89%

Msn? :P :D


20|L

2010. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Egy pár ismerősömnek hosszú haja van, és nagggyon jó pasik. :) A rockerpasik jók.

22/L

2010. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, csak rossz helyen keresgélsz. A férjemnek derékig érő lobonca volt, mikor elvett, ma már kicsit rövidebb. NEm igénytelen, nem feszít keresztre szűz lányokat, nem iszik, nem kábítózik, csak mi is rockerek vagyunk. A lányunk örökölte a haját :):):)Úgyhogy szerintem nem igaz az állításod, csak nem jött még szembe az igazi:)
2010. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem gáz, nekem kimondottan tetszik, az én páromnak is hosszú a haja. Ha valaki rocker, attól még nem feltétlenül igénytelen, csöves, alkoholista, ezekhez nem kell a rockot szeretni. Szerintem inkább az a baj, hogy mostanában a szépfiúk a menők, persze nem mindenkinél.
2010. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
84%
Végülis láthatod hogy mindenkinek tetszik,,,:-) ,kimondottan "szexi" szerintem.Nem a hajad hosszúságával van ott a gond,másfelé keresgélj!!!
2010. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen imádom ezt a stílust... :))
2010. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha Én meglátok egy rocker, hosszú hajú fiút azt mindig megnézem. Mindig elmosolyodom és van mikor elpirulok. :)

Szóval Nekem is nagyon tetszik :)

2010. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!