Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők utálják ha egy férfinak...

A nők utálják ha egy férfinak hosszú haja van (hát középig érő, copfban viselve)?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és imádok gitározni, DE NEM VAGYOK sem alkoholista, sem sátánista, sem igénytelen, sem csöves, sem kábítószeres, sem balhés. Nem járok acélbetétes bakancsban, sem zenekaros pólóban, néha hordok bőrdzsekit viszont. Ennek ellenére, úgy veszem észre, hogy a gyengébbik és egyben a szebbik nemnél ez hátráltat.
2010. máj. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Hát pár csúnya/előítéletes tekintethez volt már szerencsém.:D
2010. máj. 26. 18:16
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, a párom is ilyen. Amikor katona volt levágták a haját. Hazajött, megláttam, napokig sírtam ha csak rá gondoltam. Amikor leszerelt újra elkezdte növeszteni. Sok nő irigyli tőle.
2010. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
A húgom nem is áll szóba olyan pasival, akinek rövid a haja. Nála még a vállig érő is rövid.
2010. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megismertem a páromat majdnem hátközépig érő haja volt. A szalagavatómra vágatta le a haját, mert már elegem lett, hogy a nénikék az utcán néznek utánunk és mondogatják,hogy "biztosan ikrek" (mármint, hogy mi)...

Akkor levágatta és borzasztó furcsa volt ő rövid hajjal...most már ismét megnőtt, ő levágatni akarja én meg azt akarom, hogy ne vágassa le. Igényes, nem zsíros...és ő is gitározik:)) (habár már csak ritkán, mert nincs ideje)

Szóval szerintem ne aggódj, sok lány szereti a hosszú hajú srácokat, férfiakat:) Ameddig nem igénytelen oké...



Mondjuk, hogy kicsit magam ellen beszéljek, nem szeretném, hogy a páromnak családapaként hosszú haja legyen... az már nem kóser, szerintem. bár tudok olyant akinek ez abban a korban is jól áll:D



2o-L

2010. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

DEHOGY! Hülyéskedsz???? Imádom a hosszú hajat egy pasin! Én ugyan goth vagyok, de pl. diszkós ismerőseimen is ezt vettem észre. Egy diszkós volt osztálytársam egyfolytában azzal nyúz,hogy szerezzek már neki egy hosszúhajú barátot. (Csak hát az a bökkenő, hogy ő ezeknek a pasiknak nem tetszene.)

Kedvesem is hosszú hajú. Kicsit ritkul a haja, nem szívesen gondolok arra, hogy ketyeg a visszaszámláló addig, hogy egyszer majd le kell vágatni. :S Nem akarnám, hogy rövid legyen a haja. Nyilván nem ez a lényeg, de nagyon szeretem a haját, ez illik hozzá és ő is így érzi jól magát :) Ahogy ő is szereti az enyémet és szerintem ő se örülne,ha egy nap rövid hajjal jelennék meg. (csak azért írom, mielőtt felszínességgel vádolnak meg :) )

2010. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg még túl fiatal vagy, különben nem kérdeznél ilyen butaságot.
2010. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
78%
Nem utálom csak nem tetszik. Jogom van hozzá (illetve nem is tehetek róla mert ez nem olyan dolog amit irányítok), mint ahogy neked is a hosszú hajhoz. A hosszú haj tetszik de nem az ami már copfos, váll alá ér... Hanem ami úgy eltakarja a fület kb meg kicsit a szembe lóg.
2010. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előttire reagálva, ha véletlen összeházasodunk, én kimondottan ragaszkodom hozzá, hogy családapaként is hosszú haja legyen :P Sok ilyen van. Még középiskolai tanárt, egyetemi oktatót is ismerek ilyet. Van ahol csak a munka színvonalát és az ápoltságot nézik (illetve olyan munka is sok van ahol nem számít a külső).
2010. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 18.28-at a 18.25-re szántam. :)
2010. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%
A rocker csajoknak semmi baja a hosszú hajjal, de ha plázacicákra hajtasz akkor ez lehet a gond... nekik trendi pasi kell. -.-
2010. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!