Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők utálják ha egy férfinak...

A nők utálják ha egy férfinak hosszú haja van (hát középig érő, copfban viselve)?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és imádok gitározni, DE NEM VAGYOK sem alkoholista, sem sátánista, sem igénytelen, sem csöves, sem kábítószeres, sem balhés. Nem járok acélbetétes bakancsban, sem zenekaros pólóban, néha hordok bőrdzsekit viszont. Ennek ellenére, úgy veszem észre, hogy a gyengébbik és egyben a szebbik nemnél ez hátráltat.
2010. máj. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényem hosszú hajú, bőrdzsekije is van, imádom. Nagyon tetszik.Én balzsamozgatom, hogy szép maradjon a haja.

Míg nem találtam, azt mondta a barátnőm, írjak listát (az ideális hapsiról) mert nem tudja a Jóisten, milyet küldjön. Írtam is, az első 6-ban benne volt a hosszú haj .)

A fiamé derékig ér, a páromé hátközépig. A barátnőm fia másodikos(általános) neki is a hátáig ér.

Nekem tetszik.

A páromat az ex-óanyósa Rákóczi fejedelemnek nevezte.(igaz a háta mögött" - A hosszúhajú pojáca ne gumicipőben jöjjön a temetésemre!")

2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg még túl fiatal vagy, különben nem kérdeznél ilyen butaságot."


22 éves vagyok és igen a korombeli nők között is szép számmal akadnak ilyenek. Ezek után nem hülyeség, amit kérdezek.

2010. máj. 26. 18:53
 23/57 anonim ***** válasza:
70%

na akkor én nem ajnározlak ... megtették a többiek.

Nekem nem jön be. Az én párom is bőrdzsekis, napszemcsis, DE fehér pulcsis, farmeros... és kb 3mm haja van :))) nekem a nehézfiúk jönnek be... :)

2010. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, hogy sok lány nem csípi a hínárhajú pasikat, ezek szerint tévedtek.
2010. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
"Nehéz fiúk"? Kik a "nehéz fiúk" neked?
2010. máj. 26. 18:55
 26/57 A kérdező kommentje:
Hínárhajú? Még jobb!
2010. máj. 26. 18:55
 27/57 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rocker és mégis tetszik.Igaz a párom nem ilyen stílusú.Én mindig irigykedem az ilyen pasikra hogy nekik mért ilyen szép a hajuk nekem mért nem:P Az 1ik munka társamnak is hosszú a haja.Nem is tudnám elképzelni röviddel.Amúgy jó fej.De a lányokat inkább a mocija érdekli ő meg ki is használja...Egyébként nálam az is jó pont h gitározol.
2010. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

18:28

A párom orvos lesz, nem tudom de sok rockos orvos nem futkorászik nálunk fele, meg amúgy is :)))))))))



Jóna megígérem ha nem vágat hajat is vele maradok:P :))



Amúgy a nővérem pl. azt mondja , hogy a hosszú hajú pasik mind hülyék, de mióta ismeri a páromat erre is rácáfolt. Ennek ellenére, nem akar megismerkedni senkivel akinek 5 cm-nél hosszabb haja van:-? :D

2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a a mi korosztályunknak jön be leginkább. Legalábbis nekem is, és sok ismerősömnek is. A mai fiataloknak már inkább a "divat" pasik nyerőek.

22/L

2010. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként meg mit foglalkozol ilyen csajokkal?

A rocker berkekben ez a menő. És az ottani lányoknak gyengéjük a hosszú haj.

Ne menj olyan helyre, ahol ilyen "felsőbbrendű" emberek vannak.

2010. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!