Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők utálják ha egy férfinak...

A nők utálják ha egy férfinak hosszú haja van (hát középig érő, copfban viselve)?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és imádok gitározni, DE NEM VAGYOK sem alkoholista, sem sátánista, sem igénytelen, sem csöves, sem kábítószeres, sem balhés. Nem járok acélbetétes bakancsban, sem zenekaros pólóban, néha hordok bőrdzsekit viszont. Ennek ellenére, úgy veszem észre, hogy a gyengébbik és egyben a szebbik nemnél ez hátráltat.
2010. máj. 26. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Én nem hinném,hogy a nők kifejezetten utálnák a hosszú hajú pasikat.Az már más kérdés hogy hosszú hajú és ápolatlan,nem egészséges,rossz minőségű vagy éppen nem áll jól neki,az nem túl megnyerő=S

Nekem nem igazán az eseteim a hosszú hajúak,de semmiképpen hátrányt sem jelent egy fiúnál a hosszú haj.

Én inkább irigykedek,ha hosszú hajú srácokat látok,mert nekem meg nem túl hosszú a hajam.

2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Mért nem próbálkozol a rocker csajoknál? Ott inkább előírás a hosszú haj hátráltató tényező.
2010. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Közömbös vagyok a rock iránt de imádom a hosszú hajú pasikat mióta az eszemet tudom.

Akinek nem tetszik, az röviddel sem bírna, hisz hozzád tartozik, az ízlésedhez. Más lesz itt a bibi. Félénk vagy v. ilyesmi.

2010. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi

Mért nem próbálkozol a rocker csajoknál? Ott inkább előírás a hosszú haj MINTSEM hátráltató tényező.

2010. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a rövid az esetem.
2010. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egyik előzőre reagálva: Én speciel nem futamodnék meg egy hosszúhajú férfi orvostól. Komolyan nem! De tény, hogy nem sok ilyen rohangál - még. :) De ha pl. orvoskutató lesz, akkor megint csak kevésbé számít. A társadalom szabályait mi is alakítjuk - sehol nincs írásban, törvényben rögzítve, hogy férfi orvosnak nem lehet hosszú haja :) - így ha hirtelen egyre több jelenne meg, elfogadottá válna ott is.
2010. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
32%

mit értek nehézfiú alatt? hát...nem feltétlen a kigyúrtat jelenti, hanem a jellemét...

amolyan minden lében kanál :))) de a lényeg a mosolya, a stílusa, amivel levesz a lábamról... Soprano stílus, hehe :D


én azt vettem észre, hogy az ilyen rocker ill. hosszú hajú srácok eléggé visszafogottak, szégyenlősek...

miért?

2010. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

amúgy elhiszem, hogy nem tetszenek a rocker lányok...

piercing hegyek, igénytelen elmosódott smink, szakadt bakancs, antiszoc kinézet...

tudom, nem mindenki ilyen!!! de az átlag sajnos igen...

nekem a sok divat gótika mónika se tetszik. nem a saját stílusuk, csak koppintják...

nagyon ritka az igényes "rocker" lány sajnos.


én pl csak elektronikus zenét hallgatok, de ez nem látszik a ruházatomon, mivel ennek nincsenek ilyen külső jegyei... a rockerságot miért kell ennyire vállalni? nem csak egy zene, amit hallgattok?

2010. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valakinek nem tetszik a hosszú haj még nem pláza cica meg felsőbbrendű.
2010. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Egy nő legyen nőies megjelenésű. Nekem nem tetszik, ha egy lány bakancsban, totál feketében jár.


Az előny nálam, ha hasonló zenét hallgat mint én, de nem feltétel.

2010. máj. 26. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!