Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is lenéznek a szüleite...

Titeket is lenéznek a szüleitek? Ti is elhittétek-e már magatokról, hogy egy senkik vagytok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, most azért vagyok semmirekellő. A diákmunka, melyet mellete végzek "egy szart nem érő csicskameló" szerintük. Amikor dolgoztam (mert nem elsőre vettek) fel, akkor buta voltam, mert nem sikerült bejutnom államilag finanszírozottra. Az önbecsülésem a béka segge alatt van, nagyon el vagyok keseredve. Adnátok vmi tanácsot? 24/L
2010. máj. 26. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

engem totál lenéznek

tavaly érettségiztem, minden tárgyam 5 lett, de egyik se ilyen hűdeszuper, pl a magyar éppencsak meglett ötös, de nagyon boldog vagyok, itthon meg megkaptam hogy tévedés volt 18 évig azt hinniük hogy én milyen okos vagyok, mert ha téll olyan okos lennék jobb érettségi dolgozatokoat írtam volna (ismétlem mind 5 lett) és hogy mélységesen csalódtak bennem. ja, amúgy meg semmi baj velem nem dhoányzom nem drogozom nem veszek részt kemény bulikban, szeretek olvasni, csöndes voltam általában, persze amikor az érettségi miatt bántottak és visszabeszéltem (sőt ordibáltam) még én voltam a tiszteletlen, semmirekellő szemét. most fősulis vagyok kéthavonta ha hazamegyek (vidéki vagyok), ja meg anyám még avval is idegesít hogy jó lenne ha diploma után szülném neki a kis unokákat. Nem akarok olyan fiatalon szülni de ha szülök se fogja a kis unokákat gyakran látni az tuti.


19,5 L

2010. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

szörnyű,hogy miért viselkednek így a szülők.

én anyuval jóba vagyok,nevelőapám viszont kikészít.senkinek tart ,mindenért engem hibáztat,kritizálja a kinézetem(nővérem modell alkat és nagyon bejön neki),én viszont anyura hasonlítok és inkább husis vagyok és rendszerint kapom tőle az áldást...

akár mit csinálok nem jó neki,jól tanulok,nem vagyok züllöt,mint a korosztályom általában,van egy hosszan tartó kapcsolatom,bár egy 15 évvel idősebb férfivel,akivel imádjuk egymást.talán éppen azért választottma idősebbet,mert hiányzik egy apa az életemből...

2010. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
és 18 L
2010. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!