Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális bennem...

Szerintetek normális bennem ez a sajnálat?

Figyelt kérdés
Szóval barátommal tegnap nagyon összevesztünk mert találkoztunk exemmel(nem köszöntünk egymásnak meg semmi)csak mondtam neki ,hogy ez volt xy és elkezdett faggatni múltról erre én meg megejtettem az övét (ha te is az enyémbe én is a tiedbe alapon de nem gondoltam komolyan csak ,hogy vegye észre ez az ÉN múltam) és kiakadt ,hogy terelek meg minden földhöz vágta és elrúgta a szatyromat amibe benne volt az érintőképernyős telóm a váza totál káros lett tiszta karc kopás és mélyedés .Vállalta bűnét és ma már ment is szervízbe ,hogy kijavítsa hibáját telómnak ami 5500 lesz és most egyfolytába mondogatja msnen és olyan furcsa mintha sajnálnám de szerintem ezt ő okozta magának :S
2010. máj. 25. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a telefonodról, a tegnapi esetről van szó , hidd el, később ez a helyzet csak romolhat, a helyedben én most hagynám abba ezt a kapcsolatot! Valószínű úgy érzi a párod, túl jó vagy hozzá, nincs önbizalma, emiatt téged akar majd megnyomorítani, elveszi minden önállóságodat, a szabad életedet... ne hagyd magad!
2010. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a párod nem is azt sajnálja amit tett, hanem hogy ez neki 5500Ft-jába fog kerülni?:O


ne haragudj, nem ismerem sem a párod, sem téged, de én elhagynám. Majd egyszer eldurran az agya, és semmi nem lesz kéznél akkor Téged fog megcsapni?:S

2010. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van ha a múltba lefeküdtél ezzel a fiúval, semmi köze hozzá. Nem tettél neki szüzességi fogadalmat. Én meggondolnám a helyedben, hogy egy idegbeteggel folytassak kapcsolatot.
2010. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!