Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális bennem...

Szerintetek normális bennem ez a sajnálat?

Figyelt kérdés
Szóval barátommal tegnap nagyon összevesztünk mert találkoztunk exemmel(nem köszöntünk egymásnak meg semmi)csak mondtam neki ,hogy ez volt xy és elkezdett faggatni múltról erre én meg megejtettem az övét (ha te is az enyémbe én is a tiedbe alapon de nem gondoltam komolyan csak ,hogy vegye észre ez az ÉN múltam) és kiakadt ,hogy terelek meg minden földhöz vágta és elrúgta a szatyromat amibe benne volt az érintőképernyős telóm a váza totál káros lett tiszta karc kopás és mélyedés .Vállalta bűnét és ma már ment is szervízbe ,hogy kijavítsa hibáját telómnak ami 5500 lesz és most egyfolytába mondogatja msnen és olyan furcsa mintha sajnálnám de szerintem ezt ő okozta magának :S
2010. máj. 25. 17:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és csak annyi volt h exem mellett elsétáltunk (pontosabban én görkoriztam) 2 másodpercre... meg mondtam ,hogy a múltam hagyjuk mert változtatni úgyse tudok rajta
2010. máj. 25. 18:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Most biztos lepontoznak, de én azt mondom, ne sajnáld. Igencsak para ez a tett, hogy földhöz vágta a szatyrodat, mert arra utal, hogy rejtett agresszív hajlamai vannak. Vigyázz, és figyelj. Még szép, hogy kifizeti a kárt, amit okozott. :S
2010. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm én is így gondoltam csak folyton írogatja itt nekem msnen az összeget és már nekem ciki :S E
2010. máj. 25. 18:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Ellenkező esetben én meg se mondanám a javítási árát annak amit tönkre tettem csak átadnám ,hogy tessék megcsináltattam mivel tudnám én hibám
2010. máj. 25. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon féltékeny a barátod... á ezért vágni, csapkodni..tényleg az a minimum ha magába száll és kifizeti az okozott kárt. Meg beszélgess el vele, hogyha 2 szót váltottál volna az exeddel az sem jelenti azt, hogy még szereted, ezért kár hisztiznie....
2010. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha kárt tett a teloban akkor azt ki kell fizetni, ergo felelősséget vállal a tetteiért.

Mit jelent, hogy folyton írogatja az összeget?

Hidd el, helyes lépés a javíttatás, legalább tanul belőle, s legközelebb nem tesz ilyet. ;)

2010. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni sőt az ilyen én ott is hagynám miután a telefonom visszaadta! Majd még legközelebb téged rugdos meg ha mérges. Na persze... Csak sajnáltatni akarja magát hogy ő irányítson...
2010. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy egészen pontosan mit/kit sajnálsz ebben a helyzetben. Pl. a telóban esett kárért kár, azt lehet sajnálni. :)


Amúgy én nem gondolnék semmi körmönfont+eltitkolt+rejtélyes akármire. Mindenkinek vannak rossz pillanatai, ha ez nem túl sűrű és nem kezd öldökölni, a legtöbb emberrel együtt lehet élni. Az más kérdés, hogy melyikkel érdemes, ezt neked kell tudni, együtt vagytok valamiért biztosan.


Szerintem szép tőle, hogy vállalta. Nem mintha nem ez lenne a "helyes", csak ettől még nem mindenki ilyen, vannak olyanok is, akik nem ezt tették volna. Ennek mindenképp örülnék a helyedben. Az egy dolog, hogy nem lehet változtatni a múlton. (Egyébként ez nem igaz, csak a tényeken nem lehet változtatni, ha nézőpontot váltasz, az amúgy változatlan események hajlamosak rögtön más színben feltűnni -na mindegy.) Szóval a múltad (fel)vállalása is fontos. Amíg takargatni akarod, nem akarsz beszélni róla, inkább elsumákolod, nem vállalod teljesen. Ebből lehet gond. (Legtöbbször.) Ha már ilyen helyesen látod az egyik részét, lépj tovább, és lásd, hogy azért lehetsz ma az, aki vagy, mert ezek történtek a múltadban. Akkor nem kell szégyellned, titkolnod semmit. Ha a srác szeret, belátja ő is, hogy mindez kellett ahhoz, hogy ma ő téged szerethessen.


Elkövetett egy hibát és most szánja bánja. Te meg sajnálod, hiszen szereted. Szerintem ez így teljesen rendben van. Hogyan is lehetne ennél még jobban, ha már a múlt eseményeit megváltoztatni nem tudjuk? ;)

2010. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld fizesse csak ki amit tett!!!
2010. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem titkoltam el én mindent elmondtam neki a múltamban ezzel a sráccal semmi nem volt köztünk komolyabb de a barátom ezt nem volt hajlandó felfogni és olyat állított ,hogy én azt mondtam neki ,hogy volt köztünk komolyabb intim rész is de ez nem igaz én ilyet soha nem mondtam neki hisz ennek semmi értelme nem lenne...erre mondta ,hogy annyira felhúzta magát ,hogy belegondolt ezzel a fiúval együtt voltam és nem tudott uralkodni magán..amúgy sajnos mostanában az ilyen eset egyre gyakoribb
2010. máj. 25. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!