Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellene vagy mellette?

Ellene vagy mellette?

Figyelt kérdés
Eppen az imdb.com nevu oldal forumat nezegettem, es az uj Remalom az Elm utcarol beszeltek paran. Egy lany feltette a kerdest, hogy mit "tenyleg elevenen elegetnetek egy gyerek molesztalot?" 90%-a az embereknek igennel valaszolt. Ti mit gondoltok errol? (mondanom se kell, hogy a kiscsaj azon az allasponton van, hogy SENKI nem erdemel halalbuntetest.)
2010. máj. 25. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Freddy megérdemelte...ám igen, legalább is a nemi szervétől meg kellene szabadítani az ilyen beteg hajlamú embereket.
2010. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A halálbüntés nagyon komoly súlyú döntés. Mindig fennáll a lehetősége a tévedésnek, hogy egy ártatlan embert végeznek ki. Nem tudom, hogy van-e jogunk eldönteni, hogy éljen vagy haljon a másik. Biztos, hogy vannak emberek, akik megérdemelnék a halálbüntetést. De ha rajtam állna vagy bukna a dolog, én valószínűleg igen komoly keretek közé szorítanám az ilyen ítélet kiosztását, mert ha belegondolok, hogy akár egy hozzátartozómat is elítélhetik ártatlanul, csak mert rosszkor rossz helyen volt. Nagy súlya van ennek a döntésnek.
2010. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Elégetném, de előtte megcsonkítanám...és visszahoznám minden országba a halálbűntetést. Gyerekeket bánt és megússza x évvel, ráadásul mi fizetjük, hogy zabálhasson? A francokat...undorító beteg állat mind! Szerencsére a rabok ezeket általában kicsinálják, ha megtudják miért ülnek.
2010. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Én igen...elégetném.
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy van jogunk dönteni életről halálról. Mellesleg a bűnöst kivégezzük oké meghal. És? Hol a büntetés ? Mert neki onnantól kezdve mindegy. Én Szibériába deportálnám az ilyenféle bűnözőket, havat lapátolni, vagy követ hordani. Na az büntetés.
2010. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én bevezetném a halálbüntetést, de mivel sokan ellenzik, ezért inkább azt vezetném be, hogy aki ilyet elkövet, vagy gyilkosságot, azt kiküldeném a bányába dolgozni. Dolgozzon meg az ételért, amennyi szenet felhoz, annyi kaját kap. Ennyit erről...


Most meg mi van? Lecsukják x évre, és az adófizetők pénzéből zabál!! Jobban él, mint amikor bekerült

2010. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Épp erről van szó, hogy ő meghal, neki már mindegy. A visszaesőknek mindegy, mit csinálsz, visszaesnek, ergo, ha kivonod a forgalomból, "megoldódik" a probléma.
2010. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Manócska'90 ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legnagyobb büntetés a siralomház. Halálra ítélnek, börönbe kerülsz, de soha nem tudod, mikor jönnek érted. Azzal a tudattal kell élned mindennapjaidat, hogy lehet, hogy ez az utolsó és úgy fekszel le minden este, hogy lehet, hogy reggel azzal keltenek, hogy visznek kivégezni. Ez lehet 2 nap vagy 30 de lehet 20-30 év is.
2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Sokan irtak, hogy sajat kezzel vegeznenek az illetovel, dehat attol sajnos nem lesz jobb senkinek :/ Volt aki azt mondta, hogy a rendorsegre bizna, dehat vannak olyan esetek, mikor hamarabb engedik ki oket, csak mert "jol viselkedtek" :/ Vagy mert epp tudnak vmit vkirol :S
2010. máj. 25. 17:55
 10/24 anonim ***** válasza:
12%

ELLENE

Sajnos ez egy betegség.


Akkor a magas vérnyomásban szenvedőket is ki kéne végezni mielőtt megcsonkítanád őket?

Nem tudsz mit tenni, ez egy ösztönös dolog, ez van.

2010. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!