Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagy kérés?

Ez tényleg nagy kérés?

Figyelt kérdés

A fiam ballagásáról van szó.A volt férjemnél lenne a buli, mert én most egy olyan kicsi albérletben lakom, hogy ide nem lehet senkit hívni.Ő egy szolgálati lakásban lakik, az se nagy, de ott van nagy udvar, jobban el lehet férni.

Az ő részéről csak ő lezs ott meg az anyja.

Nmerég hívtam anyut, hogy megbeszéljük a dolgokat.

Mondtam neki, hogy úgy gondoltuk ott lenne megtartva, mert ott nagyobb a hely.

Erra nem jött válasz...hallgatott, de hallottam a telefonban asohalytozásait.Mondom neki, hohgy tőlök csak az anyja lesz ott.Erre azt mondta, hogy ő azt se látja szivesen.9 éve véltunk el.Valóban voltak gondjaink, piszkált sokmindenért, de ez a gyerek napja!

ha mi ketten ezt így normálisan megtudtuk beszélni, és vigig csináljuk a gyerekért, akkor neki miért esik kibírni mondjuk 2 óra hosszát az unokája kedvéért?

Mondtam neki, ez a gyere napja, ő érte van minden, neki kell jól éreznie magát, végül is az ő szerettei.

Nem?

Az tény és való, anyám egy külön felyezet...

De ez tényleg nagy kérés?


2010. máj. 24. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég sok "elírás" van, bár ezeket nálunk komoly helyesírási hibának hívják....::))


Miért kell olyan helyen tartani a bulit, amivel másnak gondot okozol.... Az rendben van, hogy a gyerek érdekeit nézed, de máshogy is megoldhatnád...

2010. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tippek? Mert nekem nincs.Én tudom hogy milyen helyzetben vagyok, vagyunk.
2010. máj. 24. 18:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Tipp: Mivel már régóta tudod, hogy a gyerek ballagni fog, így fel tudtál rá készülni anyagilag is.... Ha nem is engedhetsz meg egy éttermet, de vannak kávéházak, cukrászdák, ahová be tudtok ülni, hogy együtt legyetek, ünnepeljétek a ballagót.... Utána pl. csak az anyukádat, hívd fel magadhoz.
2010. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Simán hívd fel anyudat, nagyon vidám hangon kérdezd meg tőle: Na, anyukám, hogy döntöttél? Jössz, vagy nem?

Mikor elkezdi sajnáltatni magát, hogy kit nem szeretne látni, meg ez neki milyen kellemetlen, akkor közöld vele, hogy végiggondoltad, ennek a napnak az a lényege, hogy a fiadnak örök emlék maradjon, elég annyi stressz, amit a készülődés amúgy is okoz, nem akarsz még azon is agyalni, hogy lesz-e balhé, vagy sem. Innentől ő dönt. Azért ilyen Veled, mert megteheti. Most a ballagás, később lesz majd lakodalom, mindig attól akarsz félni, hogy mit szól hozzá anyu? Duzzog pár napig, de Te nem azon szorongsz még évekig, hogy elrontotta az egész napot, hogy tehette ezt. Teljesen megértelek, az én mamám ilyen, mióta határozottak vagyunk vele, ő is tud viselkedni.

2010. máj. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mi itt a gond.


A férjed gyereke pont annyira, mint a tiéd. Tehát mindegy, melyikőtöknél van, akkor a másik fél anyja sértődjön meg??? Gyerekes, amit anyukád művel.

A gyerek saját szülőjénél lesz a dolog, teljesen mindegy, hogy melyiknél, ha ott jobb, hát akkor ott lesz.


Anyukádnak ne könyörögj, vagy jön, vagy nem jön.

Készülj fel arra, hogy ha jön és balhézni akar, vagy megbántja a házigazdát, bárkit, cirkuszt akar csinálni, akkor neked kell őt onnan kidobnod, mivel a gyereked napját nem áll jogodban elrontani senki kedvéért, hogy kiélje magát.


Tehát én a helyedben egyáltalán nem erőltetném, hanem közölném, hogy ha nem tud viselkedni, vagy nem akar, akkor el se jöjjön, az mindenkinek jobb lesz. Ha eljön, csak úgy tegye, hogy biztsan tisztában van a játékszabályokkal.

2010. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!