Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagy kérés?

Ez tényleg nagy kérés?

Figyelt kérdés

A fiam ballagásáról van szó.A volt férjemnél lenne a buli, mert én most egy olyan kicsi albérletben lakom, hogy ide nem lehet senkit hívni.Ő egy szolgálati lakásban lakik, az se nagy, de ott van nagy udvar, jobban el lehet férni.

Az ő részéről csak ő lezs ott meg az anyja.

Nmerég hívtam anyut, hogy megbeszéljük a dolgokat.

Mondtam neki, hogy úgy gondoltuk ott lenne megtartva, mert ott nagyobb a hely.

Erra nem jött válasz...hallgatott, de hallottam a telefonban asohalytozásait.Mondom neki, hohgy tőlök csak az anyja lesz ott.Erre azt mondta, hogy ő azt se látja szivesen.9 éve véltunk el.Valóban voltak gondjaink, piszkált sokmindenért, de ez a gyerek napja!

ha mi ketten ezt így normálisan megtudtuk beszélni, és vigig csináljuk a gyerekért, akkor neki miért esik kibírni mondjuk 2 óra hosszát az unokája kedvéért?

Mondtam neki, ez a gyere napja, ő érte van minden, neki kell jól éreznie magát, végül is az ő szerettei.

Nem?

Az tény és való, anyám egy külön felyezet...

De ez tényleg nagy kérés?


2010. máj. 24. 17:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


egyszer már írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést.

2010. máj. 24. 17:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg megtehetné az unokája kedvéért,hogy elmegy és normálisan viselkedik.

Az viszont lehet,hogy a gyereknek még mindig úgy lenne a legjobb,ha el se jön,minthogy állandóan pofákat vág vagy beszólogat.

2010. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem csinálnám ott,inkább máshol.
2010. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát, ja ha fog morogni, akkor javaslom neki.

Bár, az se tetszene neki.

Én csak a gyereket sajnálom...

Bocsi a kérdésben előforduló elírásokért.

2010. máj. 24. 17:46
 5/15 A kérdező kommentje:
de nincs máshol..
2010. máj. 24. 17:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kérés!!! Ennyi toleranciának kellene az édesanyádban lennie. Elvégre a nap tényleg az unokájáról szól. A gyerekhez épp úgy hozzátartozik az apu, meg az anyu, és a nagymamák között sem szabad különbséget tenni. Mindkettőnek egyformán az unokája. Ha a volt férjed korrekt, és ilyen szépen meg tudtátok beszélni, akkor a nagyszülőknek mindkét oldalról csak örülni kellene.

Kívánom, hogy jól sikerüljön a buli, és a fiad nagyon boldog legyen, hogy ott a családja.

2010. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nehéz jó megoldást találni. Talán a legjobb ha egyértelműen megfogalmazod az elvárásod. Előtte jól átgondolod mit szeretnél mondani. Egyszerűen, tisztán, érthetően, kibúvót nem engedve. Ha megy, mert miért is ne menne akkor intelligensen, másokat tiszteletben tartva kell viselkedni. Ha nem tetszik az általad eltervezett családi esemény, akkor nem kell részt vennie. Mond meg neki, bármiféle félreérthetőt találsz a viselkedésében azon nyomban el kell mennie.

Beszélgetés során legyén magabiztos, határozott, egyértelmű. Talán megérzi, belátja mit akarsz.

2010. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Júni 12-én lesz, d emár napok óta ideg vagyok emiatt.

Már nagyon szeretnék túl lenni rajta.A volt férjen anyjával nem lesz gond.

A napokban beszéltem vele telefonon, a menüt egyeztettük.

Normálisan megtudtunk beszélni mindent.Anyuval ez se ment simán.Ami nem úgy van ahogy ő mondja, akkor nem jó.

Mindenkinek úgy, és azt kell(ene)csinálni ahogy ő mondja.

2010. máj. 24. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlanó oda elmenni akkor mond meg neki, hogy vagy elmegy oda, vagy nem megy el oda, vagy szívesen megegtartjátok nálais! Semmi akadálya! Ne hargudj de anyád részéről ez egy eléggé önző hozzá állás. Nem? Ismerem az ilyen nőket (nagyanyám volt pont ilyan... :S) Ez igenis a gyerek napja!

u.i.:az írásod alapján rendes anyuka lehetsz :) becsülöm, hogy képes vagy feladni az exed iránti érzelmeidet csak a gyerek kedvéjért :)

2010. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Anyuék 50 km-re laknak.Tehát vagy a volt féjemnél, vagy itt (kizárt)Nagyon picike albérlet!

Minek fizetnénk valami helyiségért?Miből? Egyikünk sem áll jól anyagilag.

És igen, a gyerekért képes vagyok mindent félre tenni!

2010. máj. 24. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!