Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szimaptikus a...

Miért nem szimaptikus a kiscsaj? Ennyire nem jövök ki ezzeé a korosztállyal?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátom 20 éves, a húga meg 13, az öccse 16.

Nincsen bajom az öccsével, elpoénkodok vele.

De a húgát nem kedvelem, nem tehetek róla egyszerűen ellenszenves, nem kedvelem... amikor meg ottvagyok barátomnál és átjönnek a kiscsaj barűtnői attól meg egyenesen kiráz a hideg. Szeretek haverkodni meg minden, nem vagyok csinip*csa, semmi ilyesmi nincs. De nem tudom... a kislány nem szimpi, pedig köszön, mosolyog, de nem tudom miért van ez.Persze kedves vagyok vele, mert tudom hogy a barátom nagyon szereti a húgát, mindig kedvesne mosolygok a lányra meg köszönök neki... de ez is nehezen megy, a barátnőjét sem bírom.


2010. máj. 23. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az,hogy nevetgél a barátnőjével,nem a ,,belepofázás a magánéletébe" című kategória.Szerintem.Egyébként is nevetséges,hogy 17 évesen,majdnem felnőtt nőként ennyire idegesítenek a 13 évesek.Nem szimpi,kész,le van zárva.Ahhoz meg nagyon nincs közöd,kivel nevetgél.Te sem lehettél sokkal különb 13 évesen.Nőj fel!
2010. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!