Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni embereknek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni embereknek mi a baja a 14-15 éves korosztállyal?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam,hogy írták,hogy jajj biztos 14 vagy ha ilyen hülyeségeket hordasz össze,meg igen,14 évesen menő ha cigizel,stb.Szerintem kortól függetlenül találni lehet normálisakat és kevésbé azokat.
2010. máj. 21. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl egyetemen is látni annyi állatot, hogy az már fáj...

18/l

2010. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
A t*köm ki van a 14-15 évesekkel. Mindegyik azt hiszi, hogy ő a világ közepe. Tisztelet a kivételnek, bár kevés van.
2010. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Az átlagember szabadidejének kialakulésa óta a szórakozó korosztály egyre lejjebb süllyed. Ez ma már egy kritikus mélyponton, mégpedig a serdülőkor derekán van. Ezt okos, bölcs, sokat tapasztalt emberek nagyon jól látják, netán ők is tapasztalják ezt "saját bőrükön".

Ebben a korosztályban - a mai rohanó, médiauralmó, információközpontú világban - rengeteg sok(k) hatásnak vannak kitéve a gyerekek. Igen, gyerekek. Amik aztán nagy bajba sodorhatják őket, kihathatnak a nagybetűs életükre.

Tehát az efféle "14 éves vagy?" megkérdőjelezések csupán a féltés egyfajta kimutatása (ez nem helyes!) az idősebb korosztály részéről.

A feltételes mód is direkt van^^. Mivel, ugyebár, nem minden gyermek ilyen bizonyos "14 éves vagy?", hanem vannak normálisak. De róluk keveset hallani. Sajnos a negatívot hangsúlyozzák ki. Aki normális, az normális.


Szép mondóka jött össze^^


Üdv: cony

2010. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

igen, én is 15 vagyok, de komolyan kikészülök, amit a kortársaim bírnak kérdezni...

és igazuk van azoknak, akik lehordják őket..

ha akkora nagylány hogy már 14 évesen nemi életet él, akkor legyen már tisztában a következményekkel, meg legalább a hogylétével..

és igen, a legtöbb 15 éves csak azért cigizik, mert mekkora kemény..

bár komolyan még inkább ez, mint a 13 évesek, akik összehányják a tabibortól a villamost...

2010. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

22:51

True.

2010. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi az a tabibor?? O.o

18/l

2010. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Tabibor= tablettás bor.


A kérdésre válaszolva:

- nagy pofájuk van a semmire

- nem tisztelnek senkit és semmit

- azt hiszik ők a világ közepe

- menőségből isznak, cigiznek- pedig majd megfulladnak

- isznak de 2 sörtől vagy 1 felestől fejrállnak

- számomra már túl gyerekesek. Én is fiatal vagyok, és voltam 14-15 éves vagyok de nálunk másképp mentek a dolgok, belőlünk normális emberek lettek, viszont már az alattunk 2-3 évvel járóknál is látszódtak a felsorolt dolgok, nem értem mi történt ilyen rövid idő alatt.

Amúgy nem csak a 14 évesekkel van gond, hanem általában 13-19 éves korosztály tagjainak többségével.


F22

2010. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sztem a tablettás borra gondolt.. azért ez is milyen ijesztő hogyha már isznak is vmit a mai fiatalok akkor tuti a legolcsobb pancsolt sz*rt!
2010. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és tényleg akkor is volt sok hülye dolog amikor 14-15 voltunk, de sztem is sikerült normális emberré lennünk.. a mai fiatalsággal nem tudom mi lesz, kinövik-e ezt az emos stilust, meg az állandó bulizást stb.. mi lesz velük ha dolgozni kell??
2010. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mind igaz!

22//F

2010. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!