Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni embereknek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni embereknek mi a baja a 14-15 éves korosztállyal?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam,hogy írták,hogy jajj biztos 14 vagy ha ilyen hülyeségeket hordasz össze,meg igen,14 évesen menő ha cigizel,stb.Szerintem kortól függetlenül találni lehet normálisakat és kevésbé azokat.
2010. máj. 21. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én viszon nem vagyok ilyen..

14 éves lány vagyok

még szűz :D:D..ha 16-17 évesen lesz egy komolyabb kapcsolatom,talán akkor szeretném majd csal elveszteni,de csak ha komoly a kapcsoalt!

Nem iszok,családi bulikba megkínálnak egy felessel elfogadom,meg minden de nem játszom utánna a részeget:D

nem cigizek...nem mondom,hogy nem gyujtottam még rá,mer sokszor volt már..de egy évbe kb ha elfogy egy doboz cigi akkor sokat mondok...

nem vagyok emós..

nem hiszem,hogy a világ közepe lennék :D

kb ennyi jut most eszembe:D

2010. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb embernek, akinek itt baja van a 14-15 éves korosztállyal az a baja, hogy ő már nem 14-15 éves.
2010. máj. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a kérdezővel. Egyébként mindenki volt 14-15 éves...
2010. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

23.09-es vagyok.

Válasz a 04:47-esnek.


Tévedsz barátom! Semmi pénzért nem lennék újra 14-15 éves.

22éves vagyok, még vagy 2-3 évig egyetemre járok és koleszos vagyok. Úgy érzem aranyéletem van most. Az életem abból áll hogy tanulok, dolgozok és bulizok, és nagyon élvezem az élet. Az egyetem/főiskola az ember életének legjobb része.

2010. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

én sem vagyok ilyen..

14 vagyok és szerintem is elég gáz ami megy a 14-15évesek körében..én sem cigizek,nem is akarok,nem iszom és a szüzességemet sem akarom 2-3 évnél korábban elveszíteni.sajnálom azokat akik 14 évesen már isznak,cigiznek stb.

2010. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen..

A legtöbb 14-15 évesnek igen nagy pofája van meg csinálnak f*sz dolgokat.

Amit írtak h valaki menőségből cigizik arra én vagyok az ellen példa..

15 vagyok és dohányzom, igaz nem napi 1-2 dobozzal.

És egyáltalán nem menőségből, hanem mert egyszerűen sz*r gyerekkorom volt és másba nem nagyon találtam menekvést..

Suliban sztem jól tanulok (4-4,2 átlag 9-ben)

Én normálisnak hiszem magam igaz néha nagy a p.fám.


A legtöbbjükkel az a baj h rohanó világ van a szülők le se sz*rják a gyereket, dolgoznak 8 órát hazajönnek a gyerek elvan valahol, nem tudják kontrollálni.


Vagy ellenkező esetben, sok a pénz a gyereknek adnak sokat elkölti Ed Hardy meg Retro ruhákra, mert nem tudja h mennyit ér a pénz, azt hiszi h menő...


A szex része szintén ez..

A gyereket nem tudják kontrollálni a szülők, megteszi, de nem világosították fel és azért kérdez itt.

Aki meg szerelemből csinálja azt tisztelem és azok legtöbbje tudja, hogyan kell védekezni, stb.


Remélem megértettétek

Üdv: Ice;)(15/f)

2010. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!