Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ezzel a korosztállyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a korosztállyal?

Figyelt kérdés
A mai 15-16 éves csajok 80%ának 18+ éves faszijuk van. Miért? És miért állnak le a 20 évesek 16-al? Én 20 évesen inkább 18-19-re nyomulnák, úgyhogy nekem asszem kimarad ez a korosztály:D 16F
2011. jún. 24. 14:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező nagyon egyszerű levezetem:


Nők között kering egy olyan tévhit, hogy ők előbb érnek mint a férfiak. Valójában nem így van, ez abból a tinédzserkori lázadó hozzáállásból ered, hogy "én érettebb vagyok a korosztályomnál" (Valójában nem). Sajnos ez a hozzáállás megmarad 20+ évesen is. 30 fölött már enyhül.


+Ehez hozzájárul, hogy ha idősebb faszival vannak akkor menők lesznek.

+Az idősebb férfiaknak több a pénze, ellehet menni a cukorkaboltba meg Fluor Tomi koncertre könnyedén.

+Az idősebb férfiaknak több élvezetet nyújthat egy feszes érintetlen punci

+A huszonéves női korosztály túemancipált minden hájjal megkent egy társaság, csillagászati elvárásokkal. És általában ők is osztják a nézetet, hogy a velük egy idős pasik komolytalanok, helyettük 30+ férfiakkal zúznak.



Mit tehet ilyenkor a 20+ férfi? összeszed egy kis tinit, mert felnéz rá, egyszerűbb kezelni és gyakorlatilag bármit elhisz. Amúgy is zsengébb.


24/F

2011. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem értem 16 évesen miért baj a 18 éves pár. A legtöbb házaspár között 5 év van kb. Ez teljesen normális.
2011. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Újabb pasi, akiből a keserűség beszél... :)

(első)

2011. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Na igen, én is most hogy végigolvastam a válaszát ezt tudom mondani.

Keress 30 felettit, ha azok rendben vannak, de akkor ne a fiatalokat sirasd.

2011. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem a keserűség beszél belőlem, cáfoljál rá akkor. Ezek tények kimutatható, tapasztalható, alátámasztható dolgok..
2011. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem a francokat. Nem sok nő van, aki a 20-as létére a 30-asokat szereti. De többek között aki van az sem a pénz és egyebek miatt, hanem mert ilyen az ízlése. Én is az idősebbeket szeretem,és soha nem motivált a pénz, nekem nincs szükségem másra a megélhetéshez, azért tanulok és dolgozom, hogy ebből ne legyen problémám.


Fluor Tomin meg sosem voltam -.-

2011. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Sajtreszelő ***** válasza:

Az első válaszadóval teljesen egyetértek! Semmi elkeseredettség nem jön át azon amit írt, inkább csak nyitott szemmel látja a dolgot.


F/33

2011. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Hát nekem 10 női ismerősömből 7nek 30+ pasija van.


Amúgy már csak azért sem a keserűség beszél belőlem, mert simán behülyítem a 16 éves kiscsajokat, pont a fenti elmélet miatt. Szóval gyakorlatilag haszonélvezője vagyok a rendszernek. Viszont tizenévesen valóban bántott hogy úgymond "nem vesznek komolyan". És inkább aláfekszenek a 19-20 vagy több éves férfiaknak. Ugyanilyen számomra kellemes váltás lesz majd ha megütöm a 30-at. Szóval keserűségről szó sincs.

2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Sajtreszelő ***** válasza:
Ismét a szívemből szóltál :D
2011. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, én az ismeretségi körömben egyedül vagyok ezzel.


Ha pedig neked az a haszonélvezet, hogy hülyítesz másokat, és ezért képes vagy másokat felelőssé tenni, az megint csak nem rólunk fest képet.

2011. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!