Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen korosztállyal ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztállyal ismerkedhetnék így?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, a problémám az, h eléggé fiatalnak nézek ki a koromhoz képest, általában úgy 2 évvel mindig ifjabbnak néznek az emberek, a boltban még alkoholt sem vehetek a személyi felmutatása nélkül :D

Persze ez semmiség, ami gondot okoz, h a velem közel egykorú lányok nem tekintenek engem férfinak, hiába vagyok velük jó viszonyban, megragadok a kisöcsi/barát szinten.

Ugye a logikus válasz az lenne, h ismerkedjek akkor fiatalabb lányokkal, de engem valahogy sokkal jobban vonzanak már az olyan nők, akikkel értelmesen ellehet beszélgetni, és néha tudnak már felnőtt módjára is viselkedni, ha megkívánja az adott helyzet.

Sajnos a tizenéves lányokkal nem túl jó a tapasztalatom ezen a téren, de lehet csak én találkoztam rossz alanyokkal :P


2010. jún. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

16-18 a te választásod.


Amugy megdugtam a 2. hozzászoló barátnőjét.

2010. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megkurblizom az ánuszod ha dugod a nőmet


fuckyeah ruleezzz

2010. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 ne, ebben a korban még nem mondanám, hogy találsz olyat akivel eltudsz beszélgetni. 18 fölött inkább, bár ez a korosztály általában már keresi a "férfit", amit a vele egy idősekben nem lát meg, pl.: 20 vagyok, mégsem látom meg a velem egy idős pasikban a férfit, nagyon RITKA, a legtöbb sületlen még! Tisztelet a kivételnek! Ha letagadhatsz 2 évet, akkor próbálkozz ebben a 18-20as korosztályban!
2010. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozz akármelyik korosztálynál. Mindenhol vannak érett és éretlen gondolkodású csajok:)

Am nyugi, én 19 éves (nem törpe)csaj vagyok, mégis gyakran néznek 14-15 évesnek. Állítólag babás az arcom. :)

2010. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy veszem észre a környezetembe, hogy nagyon ritka az egykorú fiatalabb pár. 30 fölötti ismerősöknél látok ilyet.


18/F

2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!