Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szimaptikus a...

Miért nem szimaptikus a kiscsaj? Ennyire nem jövök ki ezzeé a korosztállyal?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátom 20 éves, a húga meg 13, az öccse 16.

Nincsen bajom az öccsével, elpoénkodok vele.

De a húgát nem kedvelem, nem tehetek róla egyszerűen ellenszenves, nem kedvelem... amikor meg ottvagyok barátomnál és átjönnek a kiscsaj barűtnői attól meg egyenesen kiráz a hideg. Szeretek haverkodni meg minden, nem vagyok csinip*csa, semmi ilyesmi nincs. De nem tudom... a kislány nem szimpi, pedig köszön, mosolyog, de nem tudom miért van ez.Persze kedves vagyok vele, mert tudom hogy a barátom nagyon szereti a húgát, mindig kedvesne mosolygok a lányra meg köszönök neki... de ez is nehezen megy, a barátnőjét sem bírom.


2010. máj. 23. 16:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

amikor meg arra gondolok, hogy átmenjek a barátomhoz (mert pl. áthív) akkor görcsbe rándul a gyomrom ha a lányra és plusz a barátnőjére gondolok. Amikor meg ott vagyok és meglátom a kiscsaj, akkor mégjobban görcsen van a gyomrom. Persze sosem mutatom.

De miért érzem ezt? Mitől lehet?

2010. máj. 23. 16:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a féltékenyslgnek egy olyan burkolt fajtája. Mármint h van a barátod és van a barátod mellett még egy olyan lány akit nagyon szeret persze teljesen máshogy. De a nőknél általában szokott ez a hulye felfogás elöjönni, hogy teljesen mindegy h húg vagy unokatestvér vagy vmi más a lényeg hogy nő és más nőre automatikusan beindul ez a féltékenység. Persze semmi ok mert hülyeség de ez tudatalatt előszokott fordulni.
2010. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is rosszul vagyok a pasim hugától! 10éves, de azt hiszi ő a legokosabb a világon(tény hogy jó tanuló, na de akkoris), mindig úgy csinál mintha többet tudna nálam, egy elkényeztetett kis majom. Néha már szégyellem hogy utálok egy gyereket, de nem tehetek róla, egyszerűen rosszul vagyok tőle. Ő is mindig mosolyog rám, meg kedveskedik, de valahogy annyira lehet rajta érezni hogy csak teszi az agyát.

Szóval azért nálam más a helyzet, de gondoltam leírom az érzéseimet.

2010. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: vannak lány unokatesói, 14 és 20 évesek őket bírom, aranyosak, és természetesek.
2010. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és utolsó, köszönöm, h leirtad az érzésedet.

Nem a lány nem okoskodik, csak a barátom öccse, de vele elvagyok.

A kiscsaj lelkis inkább, csendesebb, szendébb, de azért szokott szerepelni amikor ott van a barátnője, vihognak meg minden. Nem vagyok rossz kedvű, énis vidám vagyok, de nem bírom ezt. Nem tehetek róla.

2010. máj. 23. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"kiscsaj"... de hiszen Te magad is egy kiscsaj vagy, ne szállj el ennyire a 17 évedtől :)

a helyedben közelednék felé.

én tanítok, és imádom amikor a kis magántanítványaim elkezdenek mesélni, hogy mi történt a suliban, ki tetszik nekik, stb... nagyon édesek tudnak lenni. csak nyitni kell feléjük!

biztos örülne, ha lenne egy "nagy lány" aki foglalkozna vele, akitől elleshet egy-két dolgot...


de ha ennyire nem megy, akkor ne erőltesd. ne foglalkozz vele és kész.

2010. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nemtudom... ezt is sokszor képmutatásnak érzem, hogy mosolygok rá, mert csak azért csinálom, hogy a barátomat ne bántsam meg.

De amikor megöleli a barátom a húgát akkor rosszulesik, kicsit féltékeny vagyok, nem tehetek róla, úgy érzem hogy a húga elveszi tőlem. Persze ez vicces tudom.Meghát nekemis vannak bátyáim ők is ölelgetnek engem, tudom hogy megy ez.

2010. máj. 23. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt hiszem megvan a válasz:) Valamiért egy picit féltékeny vagy arra, hogy a barátod egy másik lányt is nagyon szeret, ha másképp szereti is, de nagyon szereti. Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, hiszen a húga a húga marad mindig. Szóval szerintem próbáld meg magadban picit rendezni a dolgot, hogy ő a húga őt is szeretheti, de persze te vagy a barátnője. Hidd el, ez tipikusan az a probléma ami elől vagy megszöksz és keresel egy olyan fiút, akinek nincs húga, vagy pedig magadban rendezed és akkor megszoksz:) neked is jobb lesz.
2010. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Előtört az egoizmusod.Ennyi.
2010. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok, de nincs bátyám, viszont az 100 hogy nem pofáznék bele a magánéletetekbe ilyen nyilvánosan... csak azt akarom mondani egyet értek veled, és nem vagyok annyira "kislány" hogy ne értsem meg ezt. És kemény 4 év köztünk a különbség lehet annyira nem kéne gyerekesen vihorászni a drága kis hugicának. Mondanám, ha ilyen bunkó nem lennék rá féltékeny, de én is éreztem már ilyet. Én leszarnám. Pont.
2010. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!