Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket kicsit sem zavarna,...

Titeket kicsit sem zavarna, ha anyukától újra akarna házasodni, ennyi idővel apukátok halála után?

Figyelt kérdés

Leszögezem előre, hogy fontos édesanyám boldogsága, de én abban hiszek, hogy papírok nélkül is boldogok lehetnek életük végégig.

Édesanyám 45 évesn, apukánk 5 éve halt meg, én addigra 15 voltam , tesóim már nagykorúak.

3 évig egyedül volt, feldolgozta a dolgot,majd lett egy párja, akivel közel 1 évig együtt volt, miután ők szét mentek, szinte azonnal megismerte a mostanit, így ők is lassan 1 éve lesznek együtt, pár hónap múlva.

Anyukám már mondta nekem, hogy ő szeretne hozzámenni, ami nekem egyrészt azért is furcsa, mert még nem teljesen egy éve vannak együtt (szerintem ez még fiatal korban is elhamarkodott lenne), másrészt, már mind felnőttek voltunk szinte, mikor apu meghalt.


Nálatok volt ilyen? Anya attól boldogabb lenne a párja mellett, ha papíron is együtt lennének? Miért fontos szerintetek neki? Volt aki ekörül a kor körül házasodott újra?


2017. júl. 23. 19:29
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk hova fajul a helyzet.
2017. júl. 24. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!