Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnád önmagad és az élettől...

Feladnád önmagad és az élettől várt igényeid a szerelmedért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pénzre, jövőképre.
2010. máj. 22. 13:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
A szerelem átmeneti jelenség, tartós dolgokat nem érdemes "feladni" érte. A pénz pl. sokkal fontosabb nála.
2010. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Én sem adnám fel.

Bár még nem értem el olyan hűdesokat az életemben, de akkor sem...

Ha családról lenne szó akkor igen, de egy szerelemért soha!

2010. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mert egyszer már megtettem. Otthagyott. Kezdhettem előről építeni az életem, de sajnos az együtt töltött évek alatt pont a legnagyobb álmom valóra váltásának a lehetőségétől estem el.

Soha többé nem vagyok hajlandó senki miatt semmit feladni, legyen bár az az évezred szerelme :(

2010. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Két lehetőség van:

-ha azért kell feladnod a céljaid mert pl hogy a szerelmeddel lehess ahhoz el kell költöznöd,akkor feladnám,és az új helyen elkezdeném újra építeni az életem,amit ott hagytam.(karrier)

-ha azért kell feladni mert ő nem támogat az általam elképzelt életben,akkor tovább kell lépni.Ebből nem lenne hosszú kapcsolat úgysem.Ebben az esetben a szerelmet add fel,mert úgyis találsz jobbat.Annál állapodj meg aki miatt nem kell feladnod semmit.

2010. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%

Ez így van! 14.09

Különbséget kell tenni!

2010. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Régen azt mondtam volna, hogy igen, ma már azt, hogy NEM. Kompromisszumokra képes vagyok, de minden célomról sosem fogok lemondani. Sajnos meg kellett tapasztalnom, hogy milyen azzal élni, aki ezt elvárja, és ezt soha többet. Nekem nőként megvoltak a terveim, dolgozni akartam, majd egyetemre menni, stb. A volt párom viszont azt várta el tőlem, hogy háziasszony legyek és főállású családanya. Akkor még úgy hittem, hogy ha valakit szeretek, az azt jelenti, hogy megteszem, amit kér tőlem, mert neki az fontos. Külföldre mentünk, gyerekünk született. A picikémet nem bántam meg, de amit az várható volt, ilyen ellentétes életszemlélettel már nem vagyunk együtt. Én most kezdem megvalósítani azt, amit akkor elterveztem. Amit eddig elértem, nem dobnám a kukába, és amit elterveztem, azt sem adnám fel. Kompromisszumra még mindig hajlandó vagyok, de a tanulást nem adnám fel és azt sem, hogy önálló jövedelmem legyen, és számomra nagyon fontos, hogy olyan munkám legyen, amit szeretek.
2010. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de erre egy igazi szerelemnél nincs is szükség. Csak az kéri, hogy adj fel mindent érte, aki önző. Ha egy pár mindkét tagja egyazon célért küzd, akkor azt sokkal hamarabb el fogják érni mint külön-külön. Ilyenformán ha megfelelő párt választasz, akkor nem kell lemondani a pénzről. Ha nagyon különbözőek vagytok, annak úgysem lesz jövője.
2010. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerényebben, de boldogan, ha már választani kell.
2010. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, hogy nem adnám fel. Bár attól függ mennyire lennék szerelmes. Sose lehet tudni. Ha nem bírok nélküle élni, mert érzem, hogy ő az igazi, akkor igen.
2010. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"nem kért tőlem semmit, csak félek hogy nem tudunk együtt azon a színvonalon élni ami engem boldoggá tesz, az pedig tönkreteszi a kapcsolatot. viszont nélküle sem megy."


Ez csak anyagi,itt nincs szó önmagad feladásáról,sem más jövőképről.A színvonalat te meg tudod teremteni magadnak,ami téged boldoggá tesz,csak ő mondjuk elveri a pénzed (eljátsza,elissza stb.) vagy ő szegény és nem tudja azt a színvonalat biztosítani neked,amit elvársz tőle? Nagyon nem mindegy!

2010. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!