Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnád önmagad és az élettől...

Feladnád önmagad és az élettől várt igényeid a szerelmedért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pénzre, jövőképre.
2010. máj. 22. 13:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Igen, mindenképpen 22/f
2010. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Olyannal nem kötném le magam akinek teljesen más a jövőképe mint nekem.
2010. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Önmagam és az élettől várt igényeim előbb megvoltak, és a jövőm én vagyok.

Lehet, hogy meghasadna a szívem, de a szerelmet adnám fel.

2010. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Ha elvárná, akkor elgondolkoznék azon hogy szeret-e.

Hobbi szinten megtartanám, akármit gondolna. Amúgy engem meg se kérdez arról hogy tetszik e amit csinál(suli távlati célok stb), ebből kiindulva Én is megvalósítom magamat :)

Max annyi hogy emiatt nem vállalnék több hónapos külföldi melót meg ilyesmi. Ez már így is nagy áldozat. Sokkal könnyebb lenne külföldön talpra állni, aztán hazajönni.

f/23

2010. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
önmagam semmiképp, az igényeimet azokat igen. ha valaki önmagát is feladja akkor nem lehet boldog. és ha nem boldog akkor szerelem sincs.
2010. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

Ha valaki feladja, azzal ki is fejezi, hogy mi a fontosabb neki!

Változott a jövőképe, az élettől várt igényei...:)

Ilyen egyszerű!

Kompromisszumok is léteznek az életben, anélkül bizony nem megy!!

2010. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem adnék fel senkiért. Aki valóban szeret az nem kér a másiktól ilyesmit.

Volt egy kapcsolatom, ahol teljesen alávetettem magam (női betegség) az akkori párom akaratának. A végére alig találtam magamhoz vissza arról nem is beszélve, hogy elvesztettem az értékem felénézve, hiszen azt tett velem amit akart.

2010. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
88%
Dehogy adnám fel. És ha 1-2 év múlva faképnél hagy, akkor ott állok a nagy semmiben...
2010. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem kért tőlem semmit, csak félek hogy nem tudunk együtt azon a színvonalon élni ami engem boldoggá tesz, az pedig tönkreteszi a kapcsolatot. viszont nélküle sem megy.
2010. máj. 22. 14:03
 10/28 anonim válasza:
71%
Ha 2 különböző irányba haladtok, nem közös a célotok, akkor az a kapcsolat nem fog túl sokáig tartani. De ha mégis feladod az álmaidat, céljaidat, vágyaidat egy másik ember miatt, hát benne van a pakliban, hogy boldogtalanul fogsz élni és majd öreg korodban sóhajtozva gondolsz vissza, hogy miért is pazaroltad másra az életed, és mennyi mindent szerettél volna megtenni amit miatta végül is kihagytál... :S És hát milyen kapcsolat az, ahol az egyik félnek fel kell adnia önmagát, hogy a másik boldog lehessen...?
2010. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!