Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be merjem csapni Őket?

Be merjem csapni Őket?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak a hétvégére, és mondták, hogy nem szeretnék, ha a Barátom (akivel 3 hónapja vagyunk együtt, és már sokszor találkoztak) idejönne úgy, hogy ők nincsenek itthon... Kérdeztem, hogy ennek mi az oka, de nem mondtak semmi konkrétumot. Én viszont szeretném ma áthívni a Barátomat filmeket nézni, meg kicsit együtt lenni, mert már rég találkoztunk. Szerintetek be merjem csapni a Szüleimet? Én 18/l, Barátom 21/f.
2010. máj. 22. 11:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

Én is bevállalnám, főleg hogy én is mindjárt 18 leszek, igaz nekem sose tiltottak ilyeneket, tudják hogy akkor csak azért is csinálnám...

A barátod jöjjön pl sötétedés után, hogy tényleg ne járjon a szomszéd néni szája.." " :D Kellemes hétvégét neked/nektek!

2010. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
ne bántsátok már.nagykorú. miért szólnak bele a szülei, amikor szemmel láthatólag még egy normális indokuk sincsen? én is utálom, amikor valamit megtiltanak, és amikor kérdezem, hogy miért? akkor az a válasz, hogy CSAK! legalább mondanának valami elfogadható dolgot, hogy miért ne, akkor tényleg, megértem. de így? hívd át nyugodtan.
2010. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem most ne, és legközelebb meg fogják engedni mert tudják hogy bízhatnak benned de ha megtudják hogy áthívtad, az életben nem bíznak meg benned és nem jöhet át többet
2010. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
hát nem tudom...az én szüleimnek csinálhatok bármit, akkor sem engednék meg, hogy itt aludjon a barátom, pedig én is 18 éves vagyok, és nekem is az szokott lenni az indok mindenre, hogy "mert azt mondtam". nem vagyok benne biztos, h legközelebb megengednék neki.
2010. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
én ma csináltam ilyet először! jól sült el, csak bátran!
2010. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

hát gondolom úgyis áthívod, mert sokak, köztük én is, megtennék/megtették anno...jó lenne ha nem állna a kocsija a ház előtt, inkább gyalog jönne és amit említettek, h nem árt ha a szomszéd kíváncsi néni se látja h ott van.....lehet h a szüleid lecsekkolnak és arra küldik pl az egyik barátjukat h rád nézzen szóval csináld okosan, ill. vigyázz h ne essenek idő előtt haza, mert az nagyon cink!!!

Nekem fiam van, de ha lesz lányom is én is biztos el akarok hajtani mellőle az összes kant, egy szülő már csak ilyen!!!

2010. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen felnőtt vagy, azt csinálsz amit akarsz.

Én áthívnám.

2010. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan hívd át és élvezzétek az estét!! Felnőtt nő vagy! Kellemes szórakozást!!!!
2010. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%
Az egy dolog,hogy nagykorú...,akkor lesz felnőtt ha már eltudja tartani saját magát,amig a szülei támogatják mindenben(kaja,zsebpénz,lakás..)addig még gyerek...
2010. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, adtak egy kis bátorságot! :)

12:17--> nem egy orgiára készülök, még szűz vagyok, és nem is mára tervezem/tervezzük, hogy elvesztem a szüzességem... egyszerűen csak egy nyugis, filmnézős, összebújós estét szeretnék a Barátommal... szerintem ez nem bűn :)

2010. máj. 22. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!