Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be merjem csapni Őket?

Be merjem csapni Őket?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak a hétvégére, és mondták, hogy nem szeretnék, ha a Barátom (akivel 3 hónapja vagyunk együtt, és már sokszor találkoztak) idejönne úgy, hogy ők nincsenek itthon... Kérdeztem, hogy ennek mi az oka, de nem mondtak semmi konkrétumot. Én viszont szeretném ma áthívni a Barátomat filmeket nézni, meg kicsit együtt lenni, mert már rég találkoztunk. Szerintetek be merjem csapni a Szüleimet? Én 18/l, Barátom 21/f.
2010. máj. 22. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Én becsapnám, kikell használni a lehetőséget, de úgy csináld hogy a szomszédok se nagyon lássák!
2010. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Én megtenném, sőt, csináltam már ilyet :) Semmi gáz nem lett belőle, csak egy szuper éjszaka =)

Nemtudom mennyire "haladtok" ilyen téren a barátoddal, de a " gyere át a szüleim ninscenek itthon DVDzhetnénk" jellegű felszólítás elég kétértelmű, szóval ha tényleg DVD-zni akarsz azt hangsúlyozd ki neki :D

2010. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
81%

Nem akarlak bíztatni a "rosszra", de én tuti, hogy áthivnám a barátom. A szüleid szerintem féltenek... de tudod, amit nem tudnak, az nem fáj. :)

Megéri szerintem megpróbálni, tuti jól sül el. :D

Ennyi kamu belefér... :)

[Fanni]

2010. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ők is tudják nagyon jól, hogy úgyis át fogod hívni..
2010. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Én tuti áthívnám őt. Egyszer már házibulit is csináltam így:D...
2010. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

a páromat nagyon fiatalon ismertem meg és mi pl alig vártuk, hogy lelépjenek az ősök. bas.tunk orrba -szájba, amit csak lehet kipróbáltunk. Amit nem tudnak az nem fáj. egyébként mindig védekeztünk és okosan csináltuk. Így hat év után ha szóba jön az ősök előtt, akkor jót röhögünk velük, mert már tudják.


Szerintem vállad be, de aztán mond el a szüleidnek. Bár 18 évesen nem értem, hogy mi ez a nagy beleszólás (talán oka van) az életedbe, de ettőé függetlenül tedd meg nyugodtan és na parázz az ősök miatt.

2010. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan megtenném (illetve megtettem volna, merthogy majd' kétszer idősebb vagyok a barátodnál :=) ). Ha a szüleid ilyen vaskalaposak - és még csak megindokolni sem tudják a kérés okát - akkor megérdemlik, hogy 18 évesen már kicsit feszegesd a határokat. Arra azért tényleg vigyázz, hogy a szomszédok ne tudjanak majd kotyogni (akár minden rossz szándék nélkül, csak úgy, pletyka szinten) a szüleidnek.
2010. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%
Ne hívjad át, miért kell becsapni őket? Elmentek a macskák cincognak az egerek? Ha a lányom lennél, akkor nem engednélek többet egyedül, az tuti. Bébiszittert akasztanék a nyakadba:D
2010. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%

Most lebuktál kislányom,csalódtam benned!Azt hittem megbizhatunk benned...

-Apu-

2010. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Vállald be, de úgy, hogy ha kiderül akkor fogadod a következményeit is. Fiatal vagy. :)
2010. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!