Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok ha nem adom...

Szemét vagyok ha nem adom oda? Vagy merjem oda adni?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap is és ma is összevesztünk, aztán fura módon hamar megbékélt, majd aztán kinyögte nekem hogy kölcsön adom-e a fényképezőgépemet?!Igazság szerint azt mondtam hogy igen és szerdára kellene,mert viszem a suliba, közben ez nem igaz.Bár majd hétvégére tényleg kellene.Mondtam kedden hozza vissza.Jaj annyira félek odaadni,mivel áá nem tudom annyira idétlen egy banda meg a pasim is egy idétlenség.Félek kitöröl egy képet vagy valami.Mit gondoltok?
2010. nov. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha drága gép és félted akkor ne.
2010. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meilött odaadod, a képeket töltsd le a gépröl feltétlen.
2010. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25ezer Ft nem egy nagy dolog, de nekem egy emlék mert kaptam egy fontos személytől a gépet na meg azért az nem is kevés pénz
2010. nov. 28. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor az A válasz a jó
2010. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit én tennék az az, hogy lementem a fotókat a gépre, és úgy adom oda a srácoknak, hogy ha elrontják, ők fogják kifozetni. De ha tényleg ekkora lelki értéke van a számodra a gépnek, akkor ne add oda.
2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen meg azért még 4 hónapja sem járunk
2010. nov. 28. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
add neki memóriakártya nélkül. Csak van neki, vagy kérjen kölcsön. Vagy másold át a képeid PC-re.(amugy is másold át). Ha a pasid, akkor sztem odaadhatod neki. Vagy nem így látod?
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Anyukám szerint is félnék hogy ha odaadom elfelejti visszaadni elfelejt hozzám jönni.Nagyon zsivány családja van.
2010. nov. 28. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
jó faszid van...
2011. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!