Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Sose szoktatok csajos...

Csajok! Sose szoktatok csajos estét csapni, mióta a párotokkal éltek?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt az osztálytalálkozónk. Egy régi barátnőmmel megbeszéltük, hogy csapunk egy csajos estét. Dvd, pattogatott kukorica stb. Szóltam a páromnak erről, persze elfelejtette. Tegnap délután jött a barátnőm. Írtam a páromnak egy sms-t.

Nagyon jó volt ez a csajos este, megnéztünk egy csomó filmet, ettünk mindenféle egészségtelen kaját. A barátnőm úgy éjfél körül ment el. (A félszobában voltunk, hogy véletlenül se zavarjuk a páromat)

Ma reggel elkezd velem veszekedni a párom, hogy milyen dolog az, hogy ő este 6kor hazajön, és nincs meleg vacsora az asztalon. És, hogy nem is vettem észre hogy hazajött. És este nem mentem át megmasszírozni. És nem éjfélkor kellett volna lefeküdnöm.

Előre megbeszéltük, hogy mi lesz péntek délután és este. Most meg hisztizik, mint egy óvodás, pedig már 28 éves.

Más nem szokott a barátnőivel csinálni valami közös programot?


2010. aug. 7. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De. Mi a barátnőimmel egy-két éjszakára elmegyünk valahova, kibérelünk egy kis házat pl a Tiszánál. Nem az a lényeg, hogy pasizzunk, vagy leigyuk magunkat. Csak jókat eszünk, dumálunk hajnalig, sétálgatunk, strandolunk. Nem kérdeztem a párom, hogy mehetek-e, megyek és kész. Elfogadta.
2010. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi nem élünk együtt a barátommal, de pont ilyen lenne, mint amit most leírtál (29éves:D)! néha én is szoktam csajos estét tartani, amire csak duzzogás a válasz, de én csak azért se vagyok hajlandó a barátom hülye önzősége miatt lemondani a barátaimról! Ülj le és beszéld meg vele, h ez így xar... mi már ezeket nem igazán tudjuk megbeszélni, pedig jó letisztázni a dolgokat
2010. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk ilyet tartani. De ha a párod ilyen követelőző, nem is szeret téged igazán. Tudod, a szerelem feltétel nélküli - tehát akkor is kéne szeretnie, ha nem masszírozod és főzöl neki. Jó persze, ha semmit nem csinálnál, akkor jogos lenne a felháborodása, de nem egy estéért és gondolom nem erről van szó.
2010. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az előző párom ilyen volt, a mostani nem, ő nagyon engedékeny, és mindkettőnk szervez magának programot adott esetben (pedig van egy 16 hónapos kisfiunk is).

31/L

2010. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint gondolom, nem arról van szó, hogy nem csinálnál semmit - így értettem.
2010. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de ha neked ilyen párod van, akkor őszinte részvétem! Különben is... hogy képzeled, hogy szorakozni mersz akár csak egy este is. Te cseléd vagy és az a dolgod, hogy főzz, moss, takaríts, maszírozz és kinyald a se..ét a másiknak! Háát őszintén sajnállak. Ha te az ilyen embert hívod párnak, nagy igényeid nincsenek. Rajtad múlik, hogy mikor mit csinálsz és az is, hogy hagyod-e, hogy cselédet csináljanak belőled.
2010. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nézd nekem régen sem volt és most sincs kivel ilyen kilengést tenni.

De eszemben sincs meleg vacsorával várni, hétköznap ételutalványt használunk, hétvégén is ő főz.

Megmasszírozni? Nem kéri, nem is szoktam, mivel nem is értek hozzá.


Kicsit el lett kapatva őurasága, a nőknek meg nem jár semmi, tényleg kellemes helyzet egy férfinak.

2010. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolat egy idő után börtönné válik mindkét fél számára, ha ilyesmi nem fér bele, mint amit Te "megengedtél" magadnak. Az a véleményem, hogy elsősorban önző, egoista emberek problémája szokott ez lenni, amin a párod kiakadt. Nálunk teljesen természetes, hogy mindkettőnknek lehetnek külön programjai, pedig én már 48 éves nő vagyok.
2010. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1 hete megsérült a válla, azt szoktam megmasszírozni.

A meleg vacsora virsli, melegszendvics és már gyors kajákból áll.

2010. aug. 7. 10:16
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus férfi-hiszti :)

Nem bírja elviselni, ha nem vele foglalkozol. Az enyém is ilyen :)

2010. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!