Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Sose szoktatok csajos...

Csajok! Sose szoktatok csajos estét csapni, mióta a párotokkal éltek?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt az osztálytalálkozónk. Egy régi barátnőmmel megbeszéltük, hogy csapunk egy csajos estét. Dvd, pattogatott kukorica stb. Szóltam a páromnak erről, persze elfelejtette. Tegnap délután jött a barátnőm. Írtam a páromnak egy sms-t.

Nagyon jó volt ez a csajos este, megnéztünk egy csomó filmet, ettünk mindenféle egészségtelen kaját. A barátnőm úgy éjfél körül ment el. (A félszobában voltunk, hogy véletlenül se zavarjuk a páromat)

Ma reggel elkezd velem veszekedni a párom, hogy milyen dolog az, hogy ő este 6kor hazajön, és nincs meleg vacsora az asztalon. És, hogy nem is vettem észre hogy hazajött. És este nem mentem át megmasszírozni. És nem éjfélkor kellett volna lefeküdnöm.

Előre megbeszéltük, hogy mi lesz péntek délután és este. Most meg hisztizik, mint egy óvodás, pedig már 28 éves.

Más nem szokott a barátnőivel csinálni valami közös programot?


2010. aug. 7. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom szoktam mondani hogy menjek el kikapcsolódni mert nekem is megjár, de kettő pici baba mellett nem tudok. Minden barátnőmnek van már családja, én ha akarok sincs kivel menjek. Szerintem normális ha néha egyet kikapcsoltok. A férfiak is megengedik ezt maguknak. Focimeccs, haverok, sör..
2010. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem nem nagyon voltak csajos estéim párom előtt se. Nagy ritkán volt, hogy barátnőkkel elmentünk este valahova, akár buliba (nem inni, meg félremenni) és páromnak nem tetszett, mert kihagytam belőle. :D Pedig vele is szoktam menni, barátnőim is kedvelik, szóval nem lenne oka a "haragra". :D (nem élünk együtt)

Szerintem az én párom kicsit irigyel, mert neki nincsenek barátai, mert elég zárkózott típus. :(

Amit a te párod művelt, hűha. :D Biztos finoman kiosztanám.

4 és fél éves kapcsolatban élek.

2010. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem vagyunk összekötve ő is megy külön,csa mi társai vagyunk egymásnak vagyun,nálatok te alárendelt fél vagy,egy háztartási gép akinek időben kell feküdnie...Meg mindig ugrani masszirózni,meg kaját csinálni,ennyi a szereped
2010. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is, pedig nekem két gyerekem is van. Az egyik elg kicsi még, a másik kicsit nagyobbacska :)

Múlt héten egy nap fényképeket nézegettünk az egyik barátnőmmel, mert a gyerkőcökre nem volt csősz, majdnem éjfélig itt volt. Tegnap elmentünk a városba csavarogni, mert a férjem vigyázott a gyerekekre. Tök jók ezek az esték, nem mondanám le, mert egy egy ilyen este úgy feldob. Pedig se piálás, se pasizás nem volt. Az én férjem sosem hisztizett még ilyenért.

2010. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk csajos estét csinálni.Nálam ez valahogy kimaradt, de nem is érzem hiányát.Van egy vállalkozásunk, abban dolgozunk mind a ketten, már a fiunk is besegít, ha szórakozni akarunk, akkor tökre megfelel egymás társasága.Lehet, hogy így szoktuk meg, de a férjem jár el csavarogni sehova.Barátnők vannak, de ők is inkább a családdal vannak már esténként otthon.
2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

*férjem sem jár el.

Bocs, siettem.

2010. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!