Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a kollégák...

Miért nem szeretik a kollégák azokat akik szorgalmasan dolgoznak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
féltik a pozíciójukat és/vagy a helyüket.:)
2010. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom , de ez olyan mint az iskola..ott se szeretik a strébereket :D
2010. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kitűnik a lustaságuk és a trehányságuk. Nagyon sokan úgy gondolják, hogy reggel beballagnak a munkahelyükre, és ezért nekik jár a fizetés.Dolgukat pedig majd elvégzi valaki. De ha mindenki így gondolkodna?
2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így jobban kitűnik, hogy mindenki más lazsál.
2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van aki értékelni tudja hogy milyen nehéz a mai világban munkát találni és ezért szorgalmas, mert meg tudja becsülni
2010. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem nagyon láttam embert szorgalmasan dolgozni,úgy hogy még kedve is volt hozzá.Szerintem ritka az ilyen,és nem is csodálom ha feltűnő lesz egy szorgalmas figura..:D
2010. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A suliban valóban strébernek tartják a jó tanulókat, de ezzel nagyon nem értek egyet. Ciki, ha valaki szorgalmas, tisztességes, becsületes. Ez a munkahelyeken is így van, és ez még szomorúbb. A baj, hogy mindenhol mindenki azt látja, hogy nem kifizetődő becsületesnek lenni. Aki kiskapukat keres és talál, könnyebben él. Ez engem személy szerint elkeserít. Engem úgy neveltek: nehéz igazán élni, de jó. Egyre fiatalabban jönnek rá a gyerekek is, hogy simlisnek áll a világ. Régen a szemesnek állt. Nem csodálkozom, hogy sok fiatal nem vállal gyereket, és nem csak az anyagiak miatt. Sokan mondják: erre a világra? Az én lányaim is, akik éppúgy elkeserítőnek találják ezt a helyzetet. Egyre durvább a felfelé nyalni, lefelé taposni életforma (is).
2010. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szorgalmas munkával van a baj, hanem ha az a valaki elfelejt közben embernek is lenni. Az elég gáz, ha valakit egy munkahelyen kizárólag a munka érdekel, a körülötte lévő emberek nem, elvégre mégis csak egy csónakban eveztek.
2010. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, ott is, mint a suliban, külömbség van a szorgalmas, jó munkaerő, és a törtető, főnöknél nyaló, csak a munkának élő ember között.

A stréberek kedves kettővel előttem lévő okkal szólja le mindenki, de egy normális iskolában nem az a stréber, akinek jók a jegyei! Hanem aki csak ennek él, hozzászólni nem lehet, de ezek szinte mind irigyek azokra, akiknek a jó jegyük mellett van életük is...

Nemtudom, értitek-e mire gondolok, de sokszor a "szorgalmas munkaerő"nek nem tűnik fel, hogy átgázol a többieken, leégeti őket a főnöknél, pedig gondolom ők sem trógerek, stb...

Szóval azért szerintem vannak különbségek.

2010. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szorgalmas kollégákat kedvelem. Aki meg nem áll be a sorba, az repül.Receptezni, anyósozni majd ha letelik a munkaidő.
2010. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!