Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább szakít a barátnőjével,...

Inkább szakít a barátnőjével, minthogy gyerekük legyen? Miért?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm (40/F) elvált régebben, van egy tinikorú lánya. A jelenlegi barátnője 10 évvel fiatalabb. Azt mondta, valószínűleg arra fog rámenni a kapcsolatuk, hogy a barátnője gyereket akar, ő meg már nem, örül, hogy a lánya is felnőtt, mert folyton el kellett tartania valakit, és szabadon akar élni. Pedig ilyen helyes barátnője nem volt még. Nem értem a férfiakat. Ha rajtuk múlna, kihalna az emberiség.
2010. máj. 21. 10:32
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%
40 évesen tök normális ha nem akar gyereket.Ezt szerintem amikor elkezdtek járni meg is beszélték( vagy meg kellett volna bezsélniük)
2010. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%

Én se szeretnék ha férfi lennék még egy gyermeket..ha már az az egy vagy kettő fel van nőve..én is vágynék szabadságra, akár mint nő se szeretnék szerintem márr..Ilyen esetben a lányt sajnálom, ha 10 évvel fiatalabb akkor keressen egy olyan embert aki mellett családot alapithat.

24/L

2010. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy más életszakaszban vannak, vagyis nem illenek össze. Ez nem a helyességen múlik.

A barátnődnek teljesen igaza van, hogy gyereket szeretne.

A pasinak meg joga van nem akarni.

Egyikük sem kényszerítheti rá az akaratát a másikra, és legfőképpen akkor nem, ha szeretik egymást. Egy megoldás van: szabadon engedni egymást, és olyan partnert keresni, aki ugyanazt akarja, mint ők.

2010. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne ha csak azért vállalna be egy gyereket hogy együtt maradjanak?

Szerintem az mindenkinek rossz lenne

2010. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem, hogy a pasinak teljesen érthető az álláspontja. Legalább őszinte. ilyen esetben, ha ennyire nem egyeznek az igények, tovább kell állnia a csajnak, nincs értelme vesztegetni az idejét.
2010. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a barátnő, anonim oldalon nem lenne értelme így irogatni. A válaszaitok helytállóak általában, nekem az a furcsa, hogy inkább szakít valakivel akit szeret (?) mint hogy legyen még egy gyereke. Ennyire rémisztő egy gyerek. És az sem olyan könnyű, hogy "jó, akkor keresek valakit, aki akar".
2010. máj. 21. 11:03
 17/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem normális a férfi hozzáállása. Legalább őszinte és nem hitegeti a nőt. Így a nőnek van ideje eldönteni, hogy mit akar.
2010. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
97%

A pasi neveli a lányt?

Mert akkor megértem ha nem akar gyereket.

Na de ha a volt asszony neveli,akkor miért nem érzi magát szabadnak a pasi?Hiszen gyerektartást fizet és látogatja a lányát nem?(gondolom)

én a barátnőnek adok igazat.

Egy 40 éves pasi nem idős még egy gyerek vállalásához.Egyáltalán nem.Pont most van apás korban amikor már érett a gyerekhez.


Szerintem itt inkább a pasi az időt húzza,vagy nem is akarja komolyabban ezt a kapcsolatot a párjával.

2010. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
56%

"Ennyire rémisztő egy gyerek."

Csak az ír ilyet, akinek még nem volt gyereke.

2010. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
A ygerek nem rémísztő csak nagy felelőség,sok-sok türelem,pénz. Az ember életét 110%-ban leköti.Hosszú évekig nincs én,nincs Ő.Mindig első a gyerek,második a gyerek, harmadik a gyerek és csak utána jöhet a "mi".
2010. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!