Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láthatást el lehet tolni?

Láthatást el lehet tolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vasárnap programom van a gyerkőccel délelőtt, viszont délután ráérünk már. Írtam is az apának, hogy 3-tól jöhet láthatásra, de hajthatatlan. Azt mondta rám hívja a rendőröket, ha nem leszünk ott a meghatalmazásban leírt időben (10-14). Meg a gyámügyre is bejelenti.

Hiába ajánlottam fel egy későbbi időpontot, nem érti meg.

Ezért kihívhatja rám tényleg a rendőrséget? Nem akarom akadályozni a láthatásban, csak annyit kértem, hogy kicsit toljuk ki CSAK most vasárnap..


Köszönöm a válaszokat előre is.


2017. jún. 30. 21:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A lakásomra jön, bár többször próbálta elvinni. Egyszer engedékeny voltam, had menjen fagyizni a gyerkőccel. Ebből is az lett, hogy haverozott és ivott.

Soha nem képes józanul megjelenni, egyszer nem bírta ki, hogy ne töltse be magába a napi adagot! Soha! Sörrel jön, miközben bújik oda a gyerekhez, érzem a piaszagot. Gusztustalan...

Gyomorgörcsöm van már szombat este, hogy megint mit talál ki. Ehhez képest a pár óra csúsztatás semmi.

2017. jún. 30. 22:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem lehet eltolni mert délután inni kell.

Ink neked kéne bemenned a gyámügyre ,hogy rendszeressen piássan megy a gyerekhez.

2017. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!