Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más anyuka is így van vele?

Más anyuka is így van vele?

Figyelt kérdés

Párom szülei hívtak a hétvégével kapcsolatban, és én azt mondtam nem hiszem hogy megyünk vidékre.

Párom reggeltől estig dolgozik, hazajön, fürdik, eszik, alszik, alig váltunk pár szót, még a gyerekünkkel is alig foglalkozik. Ugyanez mondható el a hétvégével kapcsolatban, ha két nap itthon van, akkor az egyik nap csak a pihenésről szól, nem megyünk sehová, de mire regenerálódik, akkor se megyünk sehová.

A héten borult a bili, nehezményeztem, hogy alig van velünk a hétvégén, szó szerint nem törődik velünk, a végére nagyon csúnyán összevesztünk, hogy külön aludtunk, én a kisbabával, ő meg a másik szobában egyedül.


Aztán másnap átgondoltuk a dolgot - közös nevezőre jutottunk, hogy most hosszú hétvége kapcsán elmegyünk valahova.

Nekem szükségem van a páromra, ne csak úgy nézzen rám, mint egy háztartásbelire, aki otthon mindent megcsinál, összeteheti értem a kezem, mert azonkívül hogy háztartás, babázom egész nap.

Nemcsak anya, hanem nő is vagyok, aki igényli a párjától a törődést, mert tényleg ellaposodik az egész...


Hívtak a szülei, és mondtam nekik, hogy most nem jó, nem megyünk hozzájuk - kezdem unni, hogy hosszú hétvége kapcsán mindig vidékre kell menni hozzájuk, nem akarok rendszert ebből csinálni.

Szerintetek jól tettem hogy nemet mondtam?

Most mi hárman szeretnénk lenni!


2010. máj. 20. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára közös programotok KETTESBEN? Azt elfelejtettem hozzáírni h teljesen felesleges úgy közös programot csinálni kettesben h csak a gyerekről tudsz beszélni.
2010. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15:04-es!Nem értetted a kérdező mondandóját!Hogy legyenek kettesben,ha nincs otthon a férje?Én szívesen lennék kettesben a párommal,ha itthon lenne és nem csak étkezni,aludni járna haza!Hanem hazajönne 5-re,ahogy kellene,foglalkozna egy picit a gyerkőccel,hogy én be is tudjam fejezni a dolgomat,így a gyereket előbb le tudnám rakni aludni és vele is tudnék foglalkozni! Nem mindenkinek van szerencséje,hogy ez összejöjjön...
2010. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is akartam írni, hogy nem csak a baba létezik, hanem ő is. Úgy tényleg felesleges, ha minden a baba körül forog, ebből szoktak undorítóbbnál undorítóbb válások lenni és bizony 10000%-ig a nő felelős érte (rossz ezt kimondani, de így van). Nem csak a baba meg te vagy, hanem van egy férjed, akinek nem csak anyára meg babára van szüksége, hanem a feleségére is, aki azelőtt is a felesége volt mielőtt babája lett. Próbálj néha ugyanaz a nő lenni. Nekem is ki lenne a ... ha örökké a baba körül forogna minden, szóval nem azt mondom, hogy ne örüljetek meg egyebek, de a baba nem minden.
2010. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15:20 nem azt mondom h nap mint nap órákat romantikázzanak kettesben a holdfényben, mert persze h feszítettebb a tempó, nem érnek rá annyit az emberek. De nem hiszem, hogy egy közös hétvégét kettesben néha nem lehetne összehozni. Mondjuk azt se hiszem, hogy naponta fél órát ne tudnának együtt tölteni a házaspárok. Mi 3an vagyunk testvérek, érdekes módon mégis volt a szülőknek idejük egymásra is. Nem is lett belőle válás.
2010. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15:25

Ez teljesen normálisnak tűnik!Mint már mondtam egyszer az én párom a pénz miatt sokszor elvállal + pénzért más munkát is!Így van,hogy 8-9 kor ér haza!Ez 7 napból 6-ot kitesz!abba az egy napba amikor itthon van belefér a szomszéd,hogy ping-pongozzanak és sörözzenek!Ez így megy,mióta itt van a gyerkőc!A gyerek elött nem volt ilyen!Olyan mintha menekülne,pedig tudom,hogy valahogy ez nem tudatos és az sem,hogy nem veszi észre a fontossági sorrendet!Én is a férjemet akarom,és nem az apát és nem a dolgozó embert!De ha ő nincs,akkor én hogy legyek?

És arra hogy a gyerek nem minden,arra meg azt mondom,hogy a gyerek ha jól tudom,kicsi korban nem önellátó és egyedül nem tisztálkodik,eszik stb.és rajtam kívül más nem foglalkozik vele,mert nincs itt senki(mama,papa és társai)!Tudom,hogy kellene napi fél óra,de pl itt már ez hiányzik hetek óta!Egyszerűen nem jön össze!Talán most 7végén! Valahol azért igazad van,de nem mindenben!

2010. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!