Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lett a főnökébe,...

Szerelmes lett a főnökébe, viszonya volt vele és miatta rúgta fel a házasságát. Milyen anyuka az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy nő (tökmind1 ki, nem én) megcsalta a férjét a főnökével. Elvált, most egyedül lakik a 3 éves kislányával. Jelenleg nincs munkahelye (pénteken derül ki felvették-e oda ahova jelentkezett), de a bölcsit, a hitelt meg a lakás egyéb költségeit fizetni kell. A főnöke (most válik, de nem a nő miatt) nem akar vele összeköltözni mert nem hajlandó a 3 éves gyerek hisztijeit hallgatni. De a nő még érez valamit a férje iránt, mert 5hónapig megint együtt laktak, de most megint különváltak az útjaik. Megérte szerintetek? A férje mellett sosem kellett amiatt aggódnia hogy elveszi a lakást a bank. Ja és a nő mostani barátja, aki ugye az ex-főnöke, nem támogatja anyagilag, max vacsorázni viszi, ruhákat vesz neki. A férjjel azért romlott meg a viszony mert 7 napból 4-5 napot nem töltött otthon (munka miatt). Mi a véleményetek? Persze a nő lepasszolja a gyereket az anyjának hogy vigyázzon rá, amíg ő pasizik.

Kulturált válaszokat várnék!


2009. aug. 5. 17:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nem fogok nekiállni szidni senkit sem, (úgy tűnik, te azt várod, hogy szedjük le a nőről a keresztvizet is) főleg, hogy nem tartottam a gyertyát, nem tudom, igazából mi történt. Téged mennyiben érint ez a kérdés, ha nem te vagy a nő? Netán a férje vagy? Vagy honnan ismered ennyire pontosan valakinek a magánéletét?
2009. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Véleményekre vagyok kíváncsi, nem azt kértem, hogy szidja valaki. Rokonom az illető. :) Nő vagyok
2009. aug. 5. 18:02
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem,hogy ehez semmi közünk sincsen.

És tényleg mivel te csak annyir írtál,hogy rokon így meg pf...,

mert ha még Te lennél a főnök,anyuka,a nő,férj vagy ilyenek,de egy rokon na mind1 nem akarlak megbántani.

Vélemyényem:

Mivel semmi közöm és így nemlátok bele a nőnek a fejébe semmit se tudok mondani.Csak remélni tudom ennek akárát nem a kislány szívja meg.

2009. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A testvére vagyok. És sajnos a kislány szívja meg. Egyik szülője se törődik vele...
2009. aug. 5. 18:08
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felelőtlenség volt, de nem vagyok biztos benne, hogy az anyagi támogatásért hazudnia kellett volna a férjének.
2009. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Anyja pasizik, apja dolgozik. Nem azzal van a baj hogy egész nyáron itt agyerek, mert imádom, de engem szólít anyának, és a barátomnak jobban örül mint a saját apjának. Nem akar hazamenni, itt akar aludni minden este (heti 2x itt is alszik.)
2009. aug. 5. 18:10
 7/34 A kérdező kommentje:
De az jobb ha elveszi a bank a lakást? És az utcára kerülnek? Illetve nem oda kerülnének, hanem hazaköltöznének hozzánk de gy 2,5 szobás lakásban 4 felnőtt 1 kisgyerek és a 2 kutya túl sok. Egyrészt nekem kellene visszamennem a legkisebb szobába ahol még ágy sincs (ezt bevállalnám, nem ezzel van a gond) de akkor még kevesebbet látná az anyját a gyerek.
2009. aug. 5. 18:12
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A férj, gondolom, így is kivehetné a részét a gyereknevelésből.
2009. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Dolgozik. Hétfő reggel elmegy, és csütörtök vagy péntek este jön haza. Még egyenlőre az albérlettel van elfoglalva, most rendezkedik be. De van amikor 1-1 délutánra elviszi strandra.
2009. aug. 5. 18:29
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Ha normális férje van, akkor lehet többet nem talál olyat = tönkre tette az életét

Ha nem volt normális a férje, akkor megértem, de akkor sem így kéne végződnie..

2009. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!