Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lett a főnökébe,...

Szerelmes lett a főnökébe, viszonya volt vele és miatta rúgta fel a házasságát. Milyen anyuka az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy nő (tökmind1 ki, nem én) megcsalta a férjét a főnökével. Elvált, most egyedül lakik a 3 éves kislányával. Jelenleg nincs munkahelye (pénteken derül ki felvették-e oda ahova jelentkezett), de a bölcsit, a hitelt meg a lakás egyéb költségeit fizetni kell. A főnöke (most válik, de nem a nő miatt) nem akar vele összeköltözni mert nem hajlandó a 3 éves gyerek hisztijeit hallgatni. De a nő még érez valamit a férje iránt, mert 5hónapig megint együtt laktak, de most megint különváltak az útjaik. Megérte szerintetek? A férje mellett sosem kellett amiatt aggódnia hogy elveszi a lakást a bank. Ja és a nő mostani barátja, aki ugye az ex-főnöke, nem támogatja anyagilag, max vacsorázni viszi, ruhákat vesz neki. A férjjel azért romlott meg a viszony mert 7 napból 4-5 napot nem töltött otthon (munka miatt). Mi a véleményetek? Persze a nő lepasszolja a gyereket az anyjának hogy vigyázzon rá, amíg ő pasizik.

Kulturált válaszokat várnék!


2009. aug. 5. 17:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Úgy értem, miért a munkanélküli feleség fizet mindent.
2009. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Az hogy normális, relatív. Júniusban még elvitte a családot nyaralni. Nincs káros szenvedélye, besegített a házimunkában, soha 1 hangos szó nem hagyta el a száját, sokat foglalkozott a gyerekkel a válás előtt. Amikor elváltak idő kellett hozzá hogy összeszedje magát (volt hogy elsírta magát előttünk), aztán megint foglalkozott sokat a lányával hétvégenként.
2009. aug. 5. 18:43
 13/34 A kérdező kommentje:
Ha a volt férj nem lakik a lakásban miért fizetné a rezsit, áramot stb.? Gondolom a hitel felét kifizeti de a másik felét tesóm nem tudja fizetni.
2009. aug. 5. 18:44
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsire és hasonlókra gondoltam.
2009. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereti, még mindig úgy a legtisztességesebb, hogy nem használja ki.
2009. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%

"Az hogy normális, relatív. Júniusban még elvitte a családot nyaralni. Nincs káros szenvedélye, besegített a házimunkában, soha 1 hangos szó nem hagyta el a száját, sokat foglalkozott a gyerekkel a válás előtt. Amikor elváltak idő kellett hozzá hogy összeszedje magát (volt hogy elsírta magát előttünk), aztán megint foglalkozott sokat a lányával hétvégenként."


Férj mindent megtett a családért, értük dolgozott, hogy őket eltartsa. És a nő ott hagyta.. ez szerintem megbocsájthatatlan.. egy férfi oda van érte és ott hagyja úgy, hogy ő tartotta el!? Hihetetlen milyen emberek vannak..

2009. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye, pedig megtehetett volna érte annyit, hogy vele marad a pénzéért...
2009. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
esetleg apához kerülne a gyerek? már megbocsáss, de de ilyen nő, aki lepasszolja a gyereket az anyjának ,amíg pasizik, nem tudna normális erkölcsöt mutatni a lányának. támogassátok apukát.
2009. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne itélkezzünk! A válásnál ha apuci szeretné a gyereket kérheti. A lakást el is adhatják és vehetnek két kicsit. Én igenis jobban becsülöm azt az embert aki nem marad a pénzért szeretet nélkül a másikkal. A gyerek az más rá figyelni kell. Minkét szülőnek. Apától is rossz kifogás, hogy a válás elött minta apa, most lelkileg padló és munka, igy nincs idő a gyerekre. Szerintem nincs olyan rossz helyen most a gyerek, hisz ebben a helyzetben egy szerető, nyugodt nagymama a legjobb. Te meg segits a családodnak, hisz a nézeteim szerint a család erre való.
2009. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Még szánalomból sem. Ilyen kérdésekben nincs kegyes hazugság.
2009. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!