Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lett a főnökébe,...

Szerelmes lett a főnökébe, viszonya volt vele és miatta rúgta fel a házasságát. Milyen anyuka az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy nő (tökmind1 ki, nem én) megcsalta a férjét a főnökével. Elvált, most egyedül lakik a 3 éves kislányával. Jelenleg nincs munkahelye (pénteken derül ki felvették-e oda ahova jelentkezett), de a bölcsit, a hitelt meg a lakás egyéb költségeit fizetni kell. A főnöke (most válik, de nem a nő miatt) nem akar vele összeköltözni mert nem hajlandó a 3 éves gyerek hisztijeit hallgatni. De a nő még érez valamit a férje iránt, mert 5hónapig megint együtt laktak, de most megint különváltak az útjaik. Megérte szerintetek? A férje mellett sosem kellett amiatt aggódnia hogy elveszi a lakást a bank. Ja és a nő mostani barátja, aki ugye az ex-főnöke, nem támogatja anyagilag, max vacsorázni viszi, ruhákat vesz neki. A férjjel azért romlott meg a viszony mert 7 napból 4-5 napot nem töltött otthon (munka miatt). Mi a véleményetek? Persze a nő lepasszolja a gyereket az anyjának hogy vigyázzon rá, amíg ő pasizik.

Kulturált válaszokat várnék!


2009. aug. 5. 17:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Az en noverem minden hulyseget megcsinalt mar eleteben, de mi mindig mellette alltunk,annak ellener,h nem ertettuk vele egyet!Elvallt a ferjetol es most boldog parkapcsolatban el egy ferfival,aki tobbet torodik a gyerkukkel,mint a sajat apja!!! Az unokahugom egy kiegyensulyozott, onallo kislany!

Tehat te szerinted az anyagi biztonsag miatt inkabb boldogtalanul kene egyutt elnie a gyereke apjaval,annak ellnere is,ha mar undorodik tole? Szerintem jol tette,h elvalt,ha mar ugy erezte,h nem boldog! A csaladnak (ha szereto csaladrol van szo) kutya kotelessege mellette allni!

2009. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
"És mivel a nővérem, válás előtt sokat voltam náluk, ott is aludtam, sok mindent tudok a kapcsolatukról. (bármilyen furcsa a válásig nagyon őszinte kapcsolatban voltunk a nővéremmel)" Ez idézett töled. Látod a növéred ezekszerint szivessen látott mindig enni adott stb. Gondolkozz most neki kell a család, állj már mellé és ne ellene dolgozz még gondolatba sem. Elöző hozászolásokban már én is és más is leirta, hogy az apa egyálltalán nem jó apa. Egy jó apa nem igy viselkedik. Nekem nem kellene az tutti még apának sem.
2009. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén válaszolj kérlek!

Mi bánt ebben a helyzetben?

Miért utálod a növéred ennyire?

Te dolgozol? vagy nappalin tanulsz? ha nem tanulsz miért laksz a szüleiddel? és a nővéred miért ne költözhetne oda pont ugy mint te?

2009. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elvált szülök gyermekének lenni. Hát az én esetem jó. 6 évesen anyám legjobb döntése volt, hogy elvált. Kaptam egy apát akit soha nem szolitatam és nem éreztem, hogy csak nevelő lenne. Mindenkinek ilyen apát kivánok. már 40 éves vagyok vannak gyerekeim és a növéremnek is van 3 gyermeke. Az öt unoka is öt tartja a világ legjobb nagypapájának. Nekem Ö az apukám és a gyerekeimnek Ö NAGYPAPA, és köszönöm anyunak, hogy elvált.
2009. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!