Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Más anyuka is...

Ez normális? Más anyuka is így van vele?

Figyelt kérdés

1éves a babám, igen jó súlyban is van. Hurkás mindenhol, tömör, babaillatú és gyömiszölnivaló.

Amikor megdögönyözöm, legszívesebben beleharapnék, vagy amikor megölelem, néha úgy érzem mindjárt összeroppan. Persze nem, csak olyan finom.

Amikor kisebb volt, akkor tényleg féltem, hogy fáj neki, de most már úgy ki van párnázva..

Más is érez így?

De természetesen sosem okoznék neki fájdalmat


2011. okt. 25. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs babám, de húgommal, meg unokaöcsémmel én is így voltam. Legszívesebben megettem volna őket. :D Húgomat még most is imádom gyömöszölni, pedig már sulis, de olyan baba feje van :))) Szóval ez normális szerintem, nyilván nem úgy csinálod, hogy fájjon neki. Ha én látok ilyen kis pufi babát én mindig arra gondolom, hogy milyen kis "ennivaló" :DD
2011. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hurkák azért vannak, hogy gyömöszöljük őket! :))) Amíg élvezi a baba, tedd nyugodtan, az enyém nagyokat kacarászik és visongat közben.
2011. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van. Enni valo kis cukorfalat! A férjem mindig megkérdezi, hogy megeheti - e Eszterkét. En mondom neki, hogy nem. Akkor meg azt kérdezi, hogy el nyalogathatja-e ? :)))
2011. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!