Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik rokonom babója 10hónapos...

Egyik rokonom babója 10hónapos, már szinte mindent eszik, az anyuka mégis napi nyolcszor szoptatja, normális ez? Mert az én babóm 4hós, de ő csak ötször szopizik?

Figyelt kérdés
A kisfiú cicin is alszik el?
2010. nov. 24. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Ezzel szerintem csak azt fogja elérni, hogy totál cicifüggő lesz a gyerek, és majd még két-három évesen is tépni fogja róla a pólót mindenhol, akár mások előtt is.

Ilyen korban oké, hogy van még cici, de napi 8x már nem kéne, nem abból kapja meg a fő táplálékot, vitamint...

2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne lenne normális? Nem értem a kérdést. Attól, hogy egy baba már mindent eszik, az anyatej még nagyon jó neki....
2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Minden babának más az igénye. Van baba aki többször eszik kevesebbet és van aki kevesebbszer nagyobb mennyiséget, kortól függetlenül. A fontos hogy adott anyukának és babának jó legyen.
2010. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Miért zavar hogy ő 8x szoptat?

Te csináld úhgy ahogy neked jó nap4x vagy kevesebbszer

2010. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen, normális. A rokonod igény szerint szoptat. A te babódnak viszont nem kellene naponta 6-szor szopiznia? Tudod, reggeli, tízórai, ebéd, uzyonna, vacsi, meg egyet még későn este. Egyébként miért méregeted őt magadhoz? Mindenki maga dönti el, hogy mi a legjobb neki és a gyermekének. Inkább támogasd, mint hogy a szálkát keresed. Örülj, hogy a te babádnak elég ha ötször szopizik.
2010. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Én egy éves korig úgy tervezem,hogy anyatej lesz a babám fő tápláléka.Persze fog kapni mást is,de azt inkább csak kostolgatás végett
2010. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

azért felháborító,hogy egy-két bunkó megjegyzés mindig van,sajnálom az illetőt az intelligenciája miatt!

Engem nem zavar úgy csinálja hogy neki tetszik,csak érdekelt,hogy az enyém nem kevés e?Egyébként már panaszkodott,hogy csak úgy alszik el,és nemtudj,hogy később mi lesz!

2010. nov. 24. 15:18
 8/22 A kérdező kommentje:
az enyém ötször szopik és gyönyörűen hízik, egyébként neki a reggeli hajnali 4és 6között van!
2010. nov. 24. 15:20
 9/22 A kérdező kommentje:
egyébként meg az első válaszolóval értenék leginkább egyet,és ha jól megnézitek az ő válasza volt hasznos a leginkább
2010. nov. 24. 15:22
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Szóval azt tartod hasznosnak aki elítéli a 8-szori szopit. De hát azt írtad hogy te pont hogy kevesled a napi 5-öt....



Én írtam a 3.at, tehát azt, hogy minden babának más az igénye, van amelyik babának többször kell szopiznia, van amelyiknek kevesebbszer. Nem egyformák.

2010. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!