Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik rokonom babója 10hónapos...

Egyik rokonom babója 10hónapos, már szinte mindent eszik, az anyuka mégis napi nyolcszor szoptatja, normális ez? Mert az én babóm 4hós, de ő csak ötször szopizik?

Figyelt kérdés
A kisfiú cicin is alszik el?
2010. nov. 24. 15:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%

"Engem nem zavar úgy csinálja hogy neki tetszik,csak érdekelt,hogy az enyém nem kevés e?"


Akkor miért nem azt kérdezted,hogy 4 hónaposan elég-e napi ötszöri szopi?


"nem ítélem el,csak az már kicsit sok,főleg,hogy már mindet eszik és elég sokat is"


Kicsit ellentétes a két mondatod egyébként.

Az ő dolga,ne foglalkozz vele,nem láthtsz bele amindennpajaikba,nem tudod,mit miért csinál.Neki meg lehet az furcsa,hogy te csak 5ször szoptatsz.


"A kisfiú cicin is alszik el?"


Ez már tényleg nem fontos ahhoz,hogy a te 4 hónaposod hányszor eszik.


Nyugodtan pontozz le engem is,mert nem értek veled egyet.A válasz hasznossága pedig nem azon múlik,hogy ki van egy véleményen veled,hanem hogy válaszolnak-e a feltett kérdésre érdemben.Tehát a válasz igen,normális,hogy ennyiszer szopizik,mert valószínűleg így igényli.

2010. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%
Hasznos válasz = kérdező véleményével megegyező válasz
2010. nov. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!