Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos amúgy keveset alvó...

10hónapos amúgy keveset alvó kisfiam napok óta csak aludna, normális ez?

Figyelt kérdés
születése óta csak fél órákat aludt,kb 2hónapja elértük,hogy egy másfél órát aludjon,de sokszor csak megszakítva megy neki,tehát felébred közben..de két napja a napi 3alvásból már lassan négy lesz..kb 2óra múlva kellene aludnia,de már egyfolytában hisztizett letettem kb 2perc alatt szunya volt...pedig azt tanácsolták nekem ,hogy ennyi idősen már próbáljam napi 2alvásra beállítani...lassan 4lesz belőle,mit tegyek??az ovi még messze van sztem addig még beállhat.Hagyjam aludni amennyit szeretne,vagy tényleg próbáljam beállítani neki valahogy a napi 2őt?ezzel ami most van csak annyi a gond,ha megszokja ezt és elmegyünk valahová és nincs ott a kiságya csak kemény hiszti után tud elaludni és utána nembiztos,hogy itthon ugyan így alszik utána..kiesik a ritmusból....ti,hogyan csináljátok??
2009. máj. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hós és ő is csak félórákat aludt, de amióta ez a meleg van, állandóan álmos és sokkkal hosszabban alszik. Most is már 1 órája és délelőtt volt egy ugyanilyen. Szerintem a meleg bágyasztja el őket, én hagyom aludni. Ez most extra időszak, még bele kell szoknia ebbe a melegebb klímába szerintem. Jobban aggaszt, hogy enni sem hajlandó, csak szopizni, pedig eddig már elég szépen eszegetett szilárdat.
2009. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!