Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy anyuka kinnt hagyja az üzlet előtt a babakocsiban a babát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy gondolja de én rosszúl vagyok az ilyentől!

Hiszen bármi történhet azalatt az idő alatt legyen akár csak 2 perc!


2010. aug. 19. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele hogy amig nem az én gyerekemmel teszi nem zavar.


igen bármi történhet...


nekem egyből ez ugrott be:


http://www.youtube.com/watch?v=NRtvqT_wMeY&feature=av2e


a negyedik percnél kiveszi egy nő a babát... az anyja meg már bánhatja.


- megrázó klip aki érzékeny ne nézze meg-

2010. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem sem a legideálisabb,én mindíg beviszem magammal a gyereket kocsival együtt.Ha pici az üzlet inkább kiveszem a kocsiból de semmiképpen sem hagyom kint.Bármi történhet vele azalatt az idő alatt.Sajnos ígyse-úgyse lehet minden pillanatban maximálisan figyíelni egy örökmozgó gyerekre, és történnek kisebb balesetek, de amit megtudunk előzni azért tegyünk meg miindent.

Ez az én véleményem :)

2010. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sose hagynám az üzlet előtt a babakocsiban a kislányomat.Ahova nem tudok bemenni babakocsival,inkább nem megyek be.
2010. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Carmen22! Pont erről beszélek! Ismerem a klippet és most is mint mindíg kirázott a hideg és frankón könnybe lábadt a szemem! Hát azt hiszem ehhez nincs mit hozzáfűzni.....
2010. aug. 19. 12:25
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Én egyszer szerettem volna kint hagyni a 3hós Picuromat a boltban a pénztárnál. S az volt az ok,hogy kis boltba mentem s nagy/on nagy babakocsink van.Egy kg kenyérért mentem be,pénztáros csajt meg ismertem régebb óta hogy szemmel tartotta volna a kicsit.Már régóta abba a boltba jártunk. Tök nyugodtan volt végig az úton,még aludt is. Erre megérkezünk a bolthoz,erre pont akkor kezdik el nyírni a füvet előtte. Szegényke meg megijedt,felébredt és elkezdett sirni. Igy aztán őt bevittem a közértbe a kezemben,kocsi a pénztárnál maradt. Reggel 8óra volt,bolt meg üres volt.

De a bolt elött,ugy hogy nem látom ugy én se hagynám kint a kocsiban.De ez olyan kicsi bolt hogy bemész és mindent látsz..


Engem az elöző klipp zenéje hat meg inkább nem a tartalma.(A csellengők zenéje volt régen ha emlékeztek rá)

2010. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutna.

De anyukám mindig meséli, hogy amikor mi voltunk kisbabák, akkor sorban álltak a babakocsik, benne a babák, az üzletek előtt. Amíg anyukák vásároltak, a babák kint napoztak.

2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám kint soha! Én is úgy vagyok vele, hogy ahová nem férek be a babakocsival, oda be sem megyek. Ha mégis muszáj, akkor majd máskor visszamegyek ha van segítségem.
2010. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy bolt ami posta is egyben és ott a régi tulaj- egy férfi - megengedte hogy bevigyem a babakocsiban alvó babát nem szólt én meg elintéztem amit kell.


aztán tulajváltás lett és mennék be erre kijön a nő még azt hittem hogy ajtót nyit erre közli hogy ide nem jöhet be babakocsival..


a bolt akkor is televolt és majd elsüllyedt mindenki .. én meg sarkon fordultam és eljöttem..

szó nélkül faképnél hagytam..


azóta se járok oda annyit nem ér meg.

2010. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom, én ezt nem éretm. mégse a kutyámról van szó, hanem a gyerekemről. ez olyan, mintha a férjemmel elmennénk egy étterembe és ő kint hagyna engem, amíg eszik... sose hagynám kint a gyerekemet, bármi történhet.

Egyetlen esetet tudok lenyelni, mikor a 10 fős kis falucskákba, ahol egy utca van és egy kisbolt, akkor kint hagyja, mert kint az idős nénikék figyelnek rá. Én pesten élek, itt még véletlenül sem hagynám kint, de nem is látok felénk senkit, aki kint hagyná a babáját.

2010. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer hagytam az autóban 2 percre. Muszáj volt tankolnom ő pedig elaludt és nem akartam felébreszteni, de a benzinkutas lány ott maradt és vigyázott rá míg beszaladtam fizetni. Nagyon szar érzés volt, folyamatosan néztem az ablakból.
2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!