Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy anyuka kinnt hagyja az üzlet előtt a babakocsiban a babát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy gondolja de én rosszúl vagyok az ilyentől!

Hiszen bármi történhet azalatt az idő alatt legyen akár csak 2 perc!


2010. aug. 19. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
ez a Csellengök zenéje volt még anno!már akkor is kiborított,h mekkora egy barom volt a nő!soha,egy másodpercre se hagynám a kincsem odakint!akkor nem megyek be...majd akkor ha olyan lesz velem akire rá merem bízni!egyszer közölte velem a boltoscsaj,h hagyjam kint a kicsit a babakocsival,mert nem fértem be vele,nyitva hagyjuk az ajtót,ő láttja is,de mondtam,h nem gondolja,h kint hagyom a gyereket úgyh én háttal állok és semmit se látok,inkább nem mentem be!viszont az milyen,h nem mehetsz be babakocsival?milyen elöírás az ilyen?az ilyeneket raknám ki egy útszélére,lekötve egy székhez csak,h érezze a törödést!ez olyan ,mintha azt kérnéd egy tolókocsistól,h hagyja kint a tolókocsiját azaz a "lábát"!milyen világot élünk?!kész vagyok az ilyenektöl és még mindig meg tudok lepödni,sajna
2010. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!